Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Baker2222

Użytkownik
 • Content Count

  204
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

858 profile views
 1. Wiadomo coś więcej Panowie na temat tej mitycznej repli? :)
 2. Wow... pewnie to normalne podejście przy tego typu projektach. Ale robi wrażenie, widać ile z tym jest roboty. Trzymam kciuki za pomyślne efekty.
 3. Ta, przypomina mi się sytuacja znajomego na BORNEO ze dwa lub trzy lata temu. Wpadli do hangaru zdejmując wcześniej kilku gości. No i kumpel kuca za filarem, wiadomo napięcie, bo miał iść kontratak. Nagle poczuł stuknięcie w czapkę, od razu szmata na głowę i ręka do góry. Jakie było jego zdziwienie gdy oberwał drugi raz i okazało się, że poprostu.. z dziurawego dachu hangaru kapała woda wprost na niego :) Poczuł lekko, usłyszał wyraźnie i zadziałał fair play :)
 4. Najbardziej spodobał mi się motyw przejścia między lunetą ( która wkoncu jest w jakiejś grze dobrze zrobiona czyt. przybliżony jest obraz w lunecie a nie wszystko do okoła) a mechanicznymi :D
 5. Jeśli się komuś chce sprowadzać to na uncompany.com jest luneta od/do PSG-1 wraz z montażem.
 6. http://www.airsoftforum.com/board/lofiversion/index.php/t79488.html Wrzucam link z porównaniem części APS2 i APS96, które pasuję, które nie. Być może komuś się przyda :)) Pozdrawiam
 7. O, dzięki za info. Rączkę od M24 można kupić więc najwyżej będzie inna aniżeli ta od M99. Ciekawi mnie ten cylinder gazowy od APS96, pierwszy raz o nim słyszę szczerze mówiąc.
 8. Hmmm... mam takie niecodzienne pytanie: Czy cylinder gazowy od M24, APS96 podejdzie do APS2 np, wymiana rączki to pewniak, bo inny trzpień jest na każdym z nich, ale czy zewnetrznie podpasuje bez żadnych przeróbek większych? Mam okazję dostać gazowego cylka do M24 i APS96 właśnie, niestety od APS2 nie mam możliwości kupna.
 9. Noo, jeszcze jakiś konkretny hamulec wylotowy i będzie miód :) Jako taki zarys Tac-50 jest :D
 10. Black Ops wg. mnie i tak ma lepszego MP niż MW2, jednakże CoD4 nie pobije, poprostu Modern Warfare miażdży, zero niepotrzebnych pierdół, sama przyjemność z grania :D
 11. Nah, ja też się w tym nie orientuję za bardzo... Swoją drogą, miał ktoś w rękach, macał, czy nawet używał gazowego bolta G&G do APS2?
 12. Natknąłem się na gazowego bolta do APS-2. Powinien przypasować do M99 SW. Widział gdzieś ktoś może jakąkolwiek informacje o tej replice z założonym gas boltem? Czy poza nim trzeba jeszcze coś przerabiać, czy wystarczy, wsadzić, uszczelnić bolta i śmigać? Link do Gazowego cylindra http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=1844&name=G&G_-_Zestaw_Cylindra_APS-2_-_Gas_bolt
 13. Lambo, gdzie mogę dostać PSG-1? :)
 14. Wata bitumiczna na wyciszenie ( jeśli nie przekręciłem nazwy lub/i nie pomyliłem produktu). Nie tutaj nie ma cylindrów typ 1/2 poprostu pełny, nigdzie nie nacinany. Wymieniasz lufkę i śmigasz dalej :)
 15. Każdej może i tak. Ciekawe jak z cenami by było:)
×
×
 • Create New...