Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Real Cap do mp5


Recommended Posts

Ew. skrócenie spręzyny poprzez wepchnięcie pod nią jakiegoś czegoś... nawet bedzie lepiej podawać.

 

ja tak z resztą robię- kupuje midy i skracam ( nie jestem az takim hardcorowcem zeby biegać z real w asg ;) - zwłaszcza,ze stokową mp5tką :P ).

Link to post
Share on other sites

A ja tam mam już spory czas bo ponad rok 10 real capów stara i jestem strasznie zadowolony i polecam je każdemu. I to ze biegam z nimi to nie żaden hardcore bo jak w rzeczywistości tak biegają to czemu niby ja miałbym nie biegać. A co do tego ze są z plastiku to w niczym nie przeszkadza bo i tak już się odchodzi od metalowych magów na rzecz plastikowych przeźroczystych, a moje nie raz mi upadły na beton przy szybkiej zmianie maga i jakoś całe-ani nie wyszczerbione, może jedynie poobijane. A tak na koniec to przez cały czas użytkowania nie miałem żadnej zaciętej kulki w magu i świetnie mi podawały.

Ja ogólnie jestem zwolennikiem Realiów wiec polecam i zachęcam do używania Real Capów. Cena jest śmieszna bo 25zł za sztukę, a jak byś dobrze pokombinował to możesz wyhaczyć za 20zł/szt.

 

Pozdrawiam RoNiN691

Link to post
Share on other sites

W tzw szerokopojętej rzeczywistość masz większe skupienie, zasięg i 'mniejszą' podatność pocisków na zniesienie przez wiatr :P.

 

Aby reale miały sens trzeba móc strzelac singlami/dubletami SKUTECZNIE. czyli jakies 400fps wymagane ;].Jak wspomniałem- w stocku - bez sensu ;) . No chyba,ze CQB...wtedy OK

 

No i kolejna wazna kwestia- Twoj real podaje te 30kulek? :P (abstrahując od 19tu ;) ).

 

Mnie również nie przeszkadza plastik- dociążę je do wagi oryginałów co by się ładnie ewakuowały z gniazda...

Link to post
Share on other sites

Ok dzięki sprawa real capa wyjaśniona. Mam jeszcze parę pytań odnośnie mp5 nie chce zakładać nowego tematu i robić syfu:

 

1. Jest dostępna w Polsce szyna RIS do mp5 ?

2. Jeśli nie to jak można zamontować szynę na Foregripie ?

 

na ebayu znalazłem foregripy z szynami, ale czy warto wydać takie pieniądze ?

 

1# KLIK

 

2# KLIK

 

PeTer

Edited by PeTer_Legnica
Link to post
Share on other sites

Jest dużo różnorodnego szpeju do mp5 - dostępnego w "naszych" sklepach.

No i właśnie: pytanie czy warto?

Moim zdaniem - najpierw lepiej kupić broń - przetestować - jeśli Ci pasuje - włożyć precke itp. - a później dokupywać sprzęt.

Odnośnie Szyn na forgripie - uważam że to szpeci mp5'tke - latarka TLF, kolimator na szynie - starczy.

2. Niektórzy - mający, mp5SD przewiercają foregrip, montują śruby i na to szyny - takie jak boczne do G36.

- - - Stock TM, moje real-cap'y wystrzeliwywały wszystkie kulki. Od kiedy mam 370fps - 3 zostają w komorze.

Link to post
Share on other sites

Są wersję mp5 TLF - gdzie masz już foregrip z latarką. Do SD montuje się latarkę obejmami (przynajmniej tak widziałem na zdjęciach) a na machinegunie są krótkie szyny w komplecie z obejmami do zamonotowania na tłumik(na latarkę itp)

TLF: http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=301

Moim zdaniem - latrka w takiej postaci - wygląda zgrabnie.

Szkiełko jest tłukliwe po mocnym uderzeniu kulki.

Edited by mavc
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...