Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M15A4Rifle CA HOP-UP?


Recommended Posts

Witam pisalem juz na forum z podobnym problemem.Mam replike jak w temacie mam ja doslownie od 2 miesiecy problem dotyczy Hop-Up nie jestem pewien czy tlko tego:cry: mianowicie strzelam na 0,25g gdy podkrecam hop up na maxa to kulki blokuja sie gdy podkrece go tak do polowy lataja jak bez hop up i leca strasznie wolno :???: i do tego replika ma zasieg jakies 20m :???: . GB nie rozkrecalem nigdy wyciagalem tylko fule aby zobaczyc czy dystanser jest na swoim miejscu i wszystko wydaje sie ok lecz gdy zagladam do gniazda magazynka hop-up caly sie rusza do przodu i do tylu :???: moze to byc przyczyna?? czy przyczyna tego 'zlego lotu kulek' moze byc nieszczelnosc?? :???: Pozdrawiam

Edited by Jacol995
Link to post
Share on other sites

Może i dokładnie to ejst przyczyną - miałem coś podobnego w M4A1 G&P. Po prostu uciekają Ci fpsy i zasięg starasz się nadrobić podkręceniem HU, przez co w efekcie blokują Ci się na nim kulki. Kup sprężynkę, albo wstaw jakąś home made między komorę a chwyt, tak żeby dociskała komorę hop-up do gearboxa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...