Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem jak tam z precka MB ale przy ODPOWIEDNIO wykonanym (zgodnym z moim opisem) uszczelnieniem i np. precką systemy możesz uzyskać około 500 FPS (w najlepszym, przypadku lekko ponad (505)). Precek MB nie znam ale skoro mają one 6,03mm i teflon to powinny być dobre (ale nie wiem jak tam z dokładnościa wykonania bo z forum wynika że średnio)

Link to post
Share on other sites

Żaden sklep się raczej nie podejmie :( (pytałem machineguna i asgshop - pewnie reszta też nie chce).

 

SwideR - Możesz ominąć uszczelnienie cylindra/głowicy. Ja ominąłem (krok 1 i 4) i otrzymałem 570 - 575FPS na dosyć zurzytej SP150. Bez uszczelnienia miałem (wtedy SP150 była nowa) max 520FPS. Myślę że wynik całkiem dobry :)

 

Teflonówkę dostaniesz za 2 zł (około) w najbliższym sanitarnym (sklepy z umywalkami, wannami, segmentami, bateriami, narzędziami itp.)

Edited by misiek009
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Więc póki moja Gieta jest w serwisie ASGshopu i jest możliwość jeszcze dodania/zmienienia czegoś- byłbym wdzięczny za sugestie.

- bore up Guarder

- Super Torque Up CA

- wzmocniony tłok Deep Fire

- M130 Guarder

- prowadnica spr. łożyskowana DF

- łożyska DP

- gumka HU Systemy

- bateria- hmm, 9,6/3300 G&P, może 9,6/2000 Intellecta

Precka już jest.

Czy M130 daje już tak mocno po dupie szkieletowi GB że trzeba będzie się liczyć przy niej z częstymi zmianami szkieletu jak i tłoka czy bez przesady?

Link to post
Share on other sites

STAAARY! Intelect robi ogniwa mini (no za wyjątkiem tych 4200mAh i bodajże 3600) a każdy POWAŻNY maniak asg powie ci że lepszą wydajność prądową, mniejszy opór wewnętrzny i dłuższy czas pracy dają ogniwa LARGE ponadto pakiety G&P także "biją na głowę" KANy i Sanyo (no może za wyjątkiem sanyo RC)... nie można ich porównać z intellectami bo intellecty są mini...

 

Reasumując :D bierz G&P (mam te ogniwa przy sprężynie M150) i się nie martw bo ogniwa wydają się "nie kończyć" a rof jest znakomity.

Link to post
Share on other sites

Apropos ROF'u- jak często przy Twojej zjechanej ale tak czy inaczej 150 strzelasz na auto? Przy mojej M130 jaką brać baterię 9,6 czy 10,8? Nawet nie tyle chodzi mi o ROF co reakcje na spust.

 

A jesli chodzi o large, mini- moje niedopatrzenie- faktycznie Intellect to mini, jak bym wiedział, to awet bym nie pytał...

Edited by vandermann
Link to post
Share on other sites

No tak mam dosyć zajechaną 150 - tkę ale od nowości śmigała na GP 10,8V. Z początku ROF był ok - mniej więcej 13k/s ale to dlatego że batka jeszcze nie była zformowana a moje zębatki to infinity TU. Podejżewam że na zębatkach STU rof byłby na poziomie 16/s. Po zformowaniu baterii (4 cykle ładowanie/rozładowywanie) ROF minimalnie się polepszył i nigdy nie zdażyło mi się jej rozładować. (no chyba że rozładowywarką). Obecnie mam ROF około 15/s ale przy zębatkach o największym przełożeniu na rynku i stockowym silniczku CA (no i przy zajechanej sprężynce która można powiedzieć ma już moc ~M137) to i tak świetny wynik ;P Doradzam ci woltaż 10,8V

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

mam prośbę na szybko- czy ktoś posiada może pod ręką linka do instrukcji otwarcia GBV2 z g36 CA? :)

 

(temat o g36 ma 29stron więc szukanie w nim to mordęga, opcję szukaj tez wykorzystałem- cos nie działa, a jak już zadziała to złe słowa klucze...)

 

będę wdzieczny za pomoc:)

Edited by awful
Link to post
Share on other sites

(no i przy zajechanej sprężynce która można powiedzieć ma już moc ~M137) to i tak świetny wynik ;P

Jestem ciekawy jak mierzysz, to że twoja sprężyna ma być odpowiednikiem ~M137 :mrgreen:

Po 1, nie ma takiej sprężyny

Po 2, mierzyłeś ile rzeczywiście ma fps'ów?

Po 3, po co wymyślać bzdury i męcić innym w głowach? :???:

Link to post
Share on other sites
mam prośbę na szybko- czy ktoś posiada może pod ręką linka do instrukcji otwarcia GBV2 z g36 CA? (temat o g36 ma 29stron więc szukanie w nim to mordęga, opcję szukaj tez wykorzystałem- cos nie działa, a jak już zadziała to złe słowa klucze...)będę wdzieczny za pomoc:)

Nie dziwne że nie znalazłeś, bo G36 ma GB v.3.

 

Tu masz info: http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=18515

v.2 a v.3 rozbiera się b.podobnie.

Link to post
Share on other sites

Nie dziwne że nie znalazłeś, bo G36 ma GB v.3.

 

Tu masz info: http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=18515

v.2 a v.3 rozbiera się b.podobnie.

w linku którym dałeś są tylko instrukcje do V2 i 6 ;)

 

 

oj podobnie, niz ponad 'podobnie' :P

 

 

trust me bo mam 3 aegi a do nich 4szt gb V2, wszystkie znam na wylot...

 

4ty aeg to gieta..którą dostąłem w wiadrze.po złozeniu gb - na pierwszy rzut oka wszystko działa i nic nie brakuje - pozostają mi 2 spręzynki, z którymi nie wiem co zrobić...

 

 

ok, więc co mi zostało :

 

sprezynka która wygląda prawie jak sprezynka spustu od gbV2 , przy czym spust pracuje i cofa sę normalnie (i nie widzę dziury w spuscie gdzie miałbym zaczepić tą sprezynę...

 

dwa- sprezyna wyglądająca mniej więcej jak z długopisu- tylko grubsza i jakości lepszej

 

trzy- plastikowy krązek z wypustką dzieloną na środku :) włazi w cos na wcisk- nie mam pojęcia w co...

Edited by awful
Link to post
Share on other sites

obie wymienione przez Ciebie maja okrągłe zakończenia do zahaczenia ich o wystające pypcie :) i obie takie sprezyny mam juz załozone ;]

 

weź mi powiedz- widziałeś kiedys sprezyne w długopisie z wystającymi z niej kółkami pod kątem prostym względem głównej osi i pod bocznym kątem 90stopni względem siebie? :D

 

ta co mi została wygląda dokładnie jak sprezyna od płytki selektora z gb v2 - dokładnie ten kształt, tylko ze mhmm jakas 4x większa ...

Link to post
Share on other sites

Według mnie ta długopisowa jest od atrapy zwalniacza zamka, tego małego dzyndzla w kabłąku zaraz przy spuście...

 

część nr: G36200331

http://www.arniesairsoft.co.uk/reviews/ca3...l/123_c7_P7.jpg

źródło: ArniesAirsoft

 

 

Tego manuala mam, i to nie jest ta spręzynka :). Napisałem,ze wygląda jak z długopisu i jak sie uprzec, to wsadzić się ja da do długopisu :), tylko grubszy drut i lepsza jakość niż długopisowe ;).

 

anyway - jak wspomniałem ten schemat mam, i nie ma na nim niej :),stąd wniosek ze pochodzi z gearboxa.

 

zwykła, prosta spręzynka 21/2,5mm... kształt taki sam jak sprezynka z płytki selektora- dokładnie taki sam, tylko ze ta z płytki jest jakies 2,5 raza mniejsza i cieńsza.

Link to post
Share on other sites

Tiaa uroki niemożności edytowania postów :(.

 

Złożyłem łajzę.

 

Zostały mi 3 śrubki i rzeczona sprężynka. Przy czym nie znalazłem miejsca dla nich po prostu.

 

Gun działa. Zmieniłem spręzynę na m100 i cylinder na typ0 SRC(głowcie tloka CA się w nim megadobrze uszczelnia- niestety głowice łożyskowane nie- ale zwykłe żólte CA- miodzio). efekt- na precce CA 247mm i rzeczonej m100 przebija puszkę na wylot- obie ścianki :>.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...