Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zepsuł się


Recommended Posts

Guest kozub

Mam problem. Kupiłem pod koniec lutego tego roku Glock 26M z Allegro za 20 zł. Dzisiaj mi się zepsuł. Czy to prawda, że tanie repliki sie szybko psują. Opłaca sie wymieniac w nich czę sci, czy lepiej kupic nową? :wink: :wink: :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest Specskorpion
Mam problem. Kupiłem pod koniec lutego tego roku Glock 26M z Allegro za 20 zł. Dzisiaj mi się zepsuł. Czy to prawda, że tanie repliki sie szybko psują. Opłaca sie wymieniac w nich czę sci, czy lepiej kupic nową? sciana.gif sciana.gif sciana.gif

 

Masz szczęście, bo sobie kupisz lepszego-"mam nadzieję".

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

"Mam problem. Kupiłem pod koniec lutego tego roku Glock 26M z Allegro za 20 zł. Dzisiaj mi się zepsuł. Czy to prawda, że tanie repliki sie szybko psują. Opłaca sie wymieniać w nich częsci, czy lepiej kupic nową? sciana.gif sciana.gif sciana.gif"

 

Ja kupiłem z www.airsoftguns.pl. :wink: Po 4 godzinach zabawy zaciął się a później kulki zaczęły wypadać z lufy. :strach: W trakcie kolejnych tygodni użytkowania pistolet ten co jakiś czas nie pobierał kulek z magazynka, lub pobierał je i gubił w komorze. Po pół roku eksploatacji rozsypał się. :poddanie:

Link to post
Share on other sites
Guest Tatin

Też miałem tego Glocka. To była moja pierwsza replika. Po ok. 5 tygodniach się rozleciał.

Drugą moją repliką był Uzi D-91 Wella (elektryk) za 80 zł. Zasięgiem nie grzeszył, ale trzymał się 2 miechy, sprzedałem kumplowi i nadal się trzyma. Zakupiłem go pod koniec lutego tego roku.

Na własnej skórze doszłem do wniosku, aby nie kupować tanich, shit' owych "replik".

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...