Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Walther P990


Recommended Posts

Witam. Czy ktoś z was kupił tą broń? Czy rzeczywiście ma ona taki zasięg, jak pisze w komentarzach użytkowników? Tj. 50m?

 

Przeszukaj forum.

Domyślam się, że chodzi o Walthera P990 CG.

Od siebie mogę powiedzieć, że to najlepszy wybór jeśli chodzi o sprężynowy pistolet (porównywałem z serią HG Tokyo Marui). Kulka potrafi lecieć prosto nawet 35m, a dolatuje do 45-50 metra (mierzone; tylko kulka leci wolno, więc matrixy możliwe:)). Ładnie wykonany i wbrew temu, co gdzieś tu o nim czytałem DA SIĘ GO ROZŁOŻYĆ, a tym bardziej złożyć, co jest banalne - jak z resztą cała konstrukcja. W przeciwieństwie do P99 posiada hop-up, bardzo dobrze z resztą działający. Polecam.

Edited by pafcio0
Link to post
Share on other sites
wbrew temu, co gdzieś tu o nim czytałem DA SIĘ GO ROZŁOŻYĆ, a tym bardziej złożyć, co jest banalne

To chyba nie rozkładałeś Beretty TM, to jest dopiero bananne 8)

Za pierwszym razem nie jest tak łatwo, trzeba dosyć mocno wybić pin'a, bardzo twardo siedzi, ale później idzie jak z górki.

 

a tym bardziej złożyć, co jest banalne - jak z resztą cała konstrukcja

Jeśli chodzi o zdejmowanie i składanie samego zamka to owszem, ale rozłozenie na części pierwsze wymaga nawet niezłego dłubania.

Cała konstrukcja znacznie się różni od tych co dotąd spotykłem w krótkich sprężynach (HFC, TM, UHC).

Cały proces rozkładania jest dość długi (w porównaniu do TM), ale w terenie wykonalny 8)

 

Co do osiągów to są dość przyzwoite jak na sprężynę za 59 zeta.

W człowieka spokojnie można trafić z 20m na 0,20g przy słabym wietrze.

Link to post
Share on other sites
Nie kulki 0,20 sie nie nadają do tego walthera bo zwiewa je do góry na jakimś 30 -25m.

 

Przecież właśnie tak działa system hop-up :poddanie: Dla tych co chcieliby się kłócić-SKAN papierka dołączonego do pistoletu. Tak poza tym to używanie opcji "szukaj" nic Ci nie zrobi...

Link to post
Share on other sites
Zgadzam się, kulki 0,2 podrywa do góry. Na nich zasięg to jakieś 40m ( bo do góry idą ), na 0,25g zasięg to około 30m, z tym że kulka leci prosto .

Ale tylko z początku. Mam go juz go kilka miesięcy i HU się dotarł, 0,20 są SUPER WPORZO!

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
Guest Sherman

Weź młotek, gwóźdź.

Pozostaw zamek w tylnym położeniu, wysuń w dół tylną ściankę zamka. Za pomocą młotka i gwoździa wybij pin znajdujący się u góry, przed spustem, tak aby trzymając pistolet w dłoni, wyszedł lewa stroną.

Następnie wysuń zamek do przodu i oddaj pusty strzał. Zamek masz ściągnięty.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...