Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Zapewne każdy kto kiedykolwiek grał w Homewolda uzna ją za najwspanialszą grę strategiczną a zarazem najwspanialszą historię na świecie. Ja kocham to cudo między innymi za muzykę i historie (w szczególności) przechodzę ją mniej więcej raz na rok czyli będzie gdzieś10 raz (przed chwilą skończyłem) i przeżywałem wszystko i cieszyłam się z tego jak za pierwszym, drugim, trzecim, czwartym, piątym, szóstym, siódmym, ósmym, dziewiątym razem. A co wy o tym myślicie?? (a nawiasem mówiąc to przeszedłem wszystkie części też po kilka razy, ale żadna nie może się równać z pierwszą)

Link to post
Share on other sites

Cud, miód i orzeszki. Tak najkrócej można streścić to co o tym myślę. Niby w każdej cześci można było się do czegoś(trudne sterowanie w jedynce, nierówny poziom truności w dodatku i za niski poziom w dwójce), ale każada część ma swój urok i klimat. Jedna z najlepszych serii gier strategicznych w jakie grałem, a część pierwsza to przełom jeśli chodzi o środowisku rozgrywki.

Link to post
Share on other sites

Ja zaprzeczę, wg mnie 2 ma lepsze sterowanie, ale fabułę gorszą od 1.

 

podobną gierką jest : Nexus (Link) większa kontrola nad tym co statek robi... ale za to brak jakichkolwiek surowców (z czym zaczniemy scenariusz, z tym musimy sobie radzić).

Edited by Potf0r
Link to post
Share on other sites
zgadzam się dwójka już nie miał takiego klimatu

Si - 1 wgniatała w fotel i nie pozwalała sie oderwac od monitora na długie godziny. Najbardziej podobała mi sie muzyka - klimatyczna, nastrojowa, orginalna. pozostałe cześci były niezłe, ale to już nie było to . Mimo to czesciej pogrywaw w 2 a to z powodu modu BSG - rozwalanie BaseStarow to jest to :-F

Link to post
Share on other sites

Ahhhhh Homeworld. Ostatnio znajomy mierzył mi czas przejścia i wyszło coś koło 20 godzin bez sejwów (a jestem wielkim fanem zbierania wszystkich mozliwych surowców, kradzenia wszystkiego co da sie ukraść i popsucia wszystkiego co da sie popsuć).

I piosenka The Ladder Yes'a z creditsów. Specjalnie dla niej kupiłem plyte tego zespołu i genialny rock.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Żeby nie tworzyć nowego tematu napisze to tu. Ściągałem mod Do Homeworld'a 2 który ma go przerobić na Battlestar Galactica tylko nie wiem jak go uruchomić :/, znaglałem informacje ale nie mogę zrozumieć jednego punktu

http://www.hw2bsg.org/wiki/index.php?title...this_for_you.29

a konkretnie punktu 4 z punktu piątego ;)

 

"Assuming you installed Homeworld 2 in it's default location, otherwise update /Applicaitons/Homeworld\ 2/ to the location you installed Homeworld 2 at"

Link to post
Share on other sites

chodzi chyba o to że trzeba uzupełnić ścieżki dostępu, dopasować je to miejsca gdzie zainstalowałeś,

 

A co do moda, jest genialny, trochę trudno się gra ale jak napisali to dla wszystkich fanów battlestara jest to "Must Have"

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Homeworld... No można by godzinami o tym gadać 8-) Relic zawsze robił najlepsze strategie.

 

Chociaż przyznam się, że pierwszej części nie skończyłem, a później jakoś ciężko było wrócić.

 

Natomiast 2 to giera, która sporo czasu z życiorysu wykreśliła. Zwłaszcza online. Pamiętam jak kiedyś grałem 1v1 z takim kolesiem z Kanady i męczyliśmy się do 3 w nocy, bo nikt nie mógł ugryźć przeciwnika, aż w końcu wbrew wszelkiej logice wykończyłem 3 jego niszczyciele chmarą lance fighterów :killer:

 

Faktycznie nie wgniatała już w fotel jak jedynka, ale nie była z drugiej strony aż tak nowatorska, w końcu to 3 część serii.

 

Chociaż z tego co wiem, to pierwsza część i Cataclysm chyba też nie są już suportowane i ma serwerów, a dwójka pomimo sporej ilości fanów, modów i innych bajerów jest martwa online (chyba, że coś się zmieniło przez ostatnie pół roku).

 

Ktoś jeszcze pyka po sieci?

Link to post
Share on other sites

Dzięki Modowi Complex 7.1 ( Link w poprzednim poście ) Gra wróciła Online. Ja dostane w Poniedziałek Nową kopie ( Stara mi się już zniszczyła musiałem kupić nowa )

To możemy się ustawić. Jak coś to PW albo daj znać Na www.pssasg.pl

 

Dodam jeszcze ze w Modzie Complex 7.1 Dodano Honorowanie Gracza, Punkty Badan, etc...

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...