Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jade

Użytkownik
 • Content Count

  279
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

5,402 profile views
 1. OJ! OJ! Odgrzeje! Czy ktoś wie jaki jest gwint pod tłumik?? I jak pistolet się zachowuje z dokręconym tłumikiem?? I tak przy okazji.... Jak się ściąga muszkę ??
 2. Kiedyś w leroy merlin'nie widziałem zestaw dysz o różnym kształcie strumienia do sprayów.
 3. Ktoś wie co to za kamizelka na i mundur na tym trzecim skanie?
 4. Raczej tego nie naprawisz.... Najlepsza komora była by oryginalna Aresa ale ja na przykład mam aluminiową od jakiejś firmy UK5.... (chyba) i się świetnie sprawdza :)
 5. Odkopię! Czy ktoś wie mniej więcej ile metrów materiału potrzeba na mundur (bluza + spodnie + pokrowiec na hełm)?
 6. Witam! Czy mógł by mi ktoś pomóc i powiedzieć jakiego materiału/tkaniny użyć i gdzie można ją zakupić do uszycia munduru. Nie chodzi tu o jakoś supernowoczesne tkaniny ale coś średniej jakości na czym da się drukować. Ponieważ z powodu nie możliwości znalezienia munduru w rozmiarze na mnie, w kamuflażu "deszczyk", wpadłem na pomysł żeby nadrukować ten "kamuflaż" na tkaninie i uszyć z niej mundur. Jak ktoś byłby w stanie mi pomóc był bym wdzięczymy ;)
 7. Tak. Wystarczy do nich napisać :D
 8. Przy używaniu blowbeck'u śrubki z GB lubią się luzować. Może to przez to?
 9. To co mogę na ten temat powiedzieć to że zdecydowanie polecam G36 Aresa :)
 10. Próbował ktoś założyć tą komorę http://gunfire.pl/product-pol-1152201761-Kompletna-komora-Hop-Up-do-replik-typu-G36.html do aresowskiej giety?
 11. Problem z kablami Aresa jest taki że są strasznie sztywne. Mi po pewnym czasie użytkowania się złamał jeden.... Co wykorzystałem i zmieniłem od razu całość na nisko oporowe modelarskie :)
 12. Jade

  MP7 A1 [TM]

  Hej kupiłem sobie hi-capuy od wella do mojego MP7 bo po założeniu lipolka to krótkie magi starczają na 2 sekundy. Jednak po załadowaniu do repliki co pięć kulek podaj dwie lub kilka strzałów nie idzie. Co ciekawe krótkie magi działają bez problemu.... Wie ktoś co może być? albo Czy hi-cap Tm'a podaje na lipolku 1300 7,4?
 13. Po pierwsze zmień silnik..... Ten w Aresach jest beznadziejnie powolny..... na normalnym silniku np. Tornado F2 od GFC rof na 7,4 jest bardzo dobry :) Po drugie ta http://deltashop.pl/pl/li-pol-2s-74v-/1295-turnigy-nano-tech-1800mah-2s-2040c.html bateryjka bardzo bobrz pasuję do giety jak ułoży się ją po bokach lufy. AFG To Angle For Grip wymyślony prz Magpul'a (http://media.midwayusa.com/productimages/880x660/Primary/380/380749.jpg)
 14. Ale AFG na tą szynę nie wejdzie ;) Dlatego dokręciłem normalną :D
×
×
 • Create New...