Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jestem zielony, a MP5-J cyma nie działa...


Recommended Posts

Witam, mam następujący problem:

Moja MP5, jak dotychczas, działała bez zarzutu.

Dziś, Niespodziewanie przestała strzelać, wygląda na to, że uszkodził się spust broni (naciskam, a bron nie reaguje) możliwe, że spaliło się coś w środku. Naprawde nie wiem. Bron ma gwarancje i napewno z niej skorzystam, ale chciałbym się dowiedzieć, co się stało...

Dziekuje wszystkim za pomoc,

Pozdrawiam,

Cord.

Link to post
Share on other sites

eee a nie dokręcałeś może za bardzo silnika? ja tak zrobiłem i nie reagował. Musisz po prostu ampulem troche popróbować a jak i to nie zadziała to odeślij do serwisu.

Edited by Morn
Link to post
Share on other sites

boshe MP5-J CYMA. Jeśli gun ci działał i mówisz że nie działa bo myślisz że to spust to dobrze myślisz. Najlepiej daj na serwis sklepowi samemu się nie opłaca szkoda nerwów potem ze składaniem. Sam takiego robiłem. Po prostu zapewne zerwał się taki dinks co trzyma sprężynę która ma za zadanie cofać spust do normalnej pozycji. Bardzo częsta przypadłość i trzeba tam nawiercić i wkleić/przykręcić, bolec/śrubę. I powinno śmigać. A jeśli nie to. To weź naładuj batkę żebyś wiedział że jest pełna, daj na auto i przyciskaj mocno lewą ściankę korpusu karabinu za selektorem ognia od strony lufy i potem sprawdz na semi. Trzeba mocno przydusić bo po prostu chinskie rączki to robią i są niedokładne...

Link to post
Share on other sites

Ja z ta mp5 miałem takie problemy ze gdy nacisnąłem spust ,nie było słychać żadnego dżwięku. Już chciałem wysyłać na gwarancje jednak nie powstrzymałem sie i rozkręciłem gada:) A dokładniej to odkręciłem Pokrywe silnika (taki dekiel na dole rączki)...okazało sie ze zwyczajnie kable wypieły sie z silnika!! Tobie radze postąpić tak samo

Gwarancji przy tym nie stracisz a moze ci to pomóc!!

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ludzie nie daje rady jak jakiś "specjalista" wyjeżdża z tekstem "chińskie to bleee, CYMA to chinskie a CA i TM nie itp." - co zt ego że chińskie? A poza tym Classic Army jak byście nie wiedzieli tesz robi swoje repliki w chinach - i co złe są? Tu nie chodzi o kraj pochodzenia tylko strategię firmy (na które półki mają trafiać repliki). Moim zdaniem krytyka jakości chińskich wyrobów (uogólnianie rynku chińskiego) jest przejawem zakompleksienia i zazdrości (ew. błogiej dziecięcej nieświadomości o współczesnym świecie).

 

Tak więc proszę o pisanie zamiast "ee - to jest biedne bo chinskie" czegoś w stylu "to jest biedne bo tanie". :D

Link to post
Share on other sites

CA też jest biedne, bo chińskie - Gośkowi z SOFu jakaś zabłąkana śrubka rozwaliła zębatki w fabrycznie nowym SLR Wood&Steel, więc, jak to mówią, shit happens.

 

A co do tego MP5 - to może być:

-bezpiecznik

-selektor

-bateria

-okablowanie

-styki

-silnik

 

Więc jeśli boisz się grzebać albo nagle odkryjesz, że nie masz pod ręką wkrętaka typu torx - oddaj na gwarancję.

Link to post
Share on other sites

boshe MP5-J CYMA. Jeśli gun ci działał i mówisz że nie działa bo myślisz że to spust to dobrze myślisz. Najlepiej daj na serwis sklepowi samemu się nie opłaca szkoda nerwów potem ze składaniem. Sam takiego robiłem. Po prostu zapewne zerwał się taki dinks co trzyma sprężynę która ma za zadanie cofać spust do normalnej pozycji. Bardzo częsta przypadłość i trzeba tam nawiercić i wkleić/przykręcić, bolec/śrubę. I powinno śmigać. A jeśli nie to. To weź naładuj batkę żebyś wiedział że jest pełna, daj na auto i przyciskaj mocno lewą ściankę korpusu karabinu za selektorem ognia od strony lufy i potem sprawdz na semi. Trzeba mocno przydusić bo po prostu chinskie rączki to robią i są niedokładne...

 

nieee tooo.

^^

Edited by cord
Link to post
Share on other sites

Ja z ta mp5 miałem takie problemy ze gdy nacisnąłem spust ,nie było słychać żadnego dżwięku. Już chciałem wysyłać na gwarancje jednak nie powstrzymałem sie i rozkręciłem gada:) A dokładniej to odkręciłem Pokrywe silnika (taki dekiel na dole rączki)...okazało sie ze zwyczajnie kable wypieły sie z silnika!! Tobie radze postąpić tak samo

Gwarancji przy tym nie stracisz a moze ci to pomóc!!

Pozdrawiam

 

 

Dziękiiiii, pomogło, miałem takie same obawy.

Prosze o zamknięcie :)

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...