Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mp5 i prec lufa...Zapytanie


Recommended Posts

Witam mam pytanie, posiadam Mp5 firmy cyma i zastanawia mnie jedna rzecz

w mp5 sa lufy o dlugosciach ~230 czyli

orginalne,

a czy mozna było by wsadzic do mp5-tki prec lufe np zeby miala dlugosc

360.

chodzi mi o to czy lufa o takiej dlugosci przystosowana do innych broni

pasowała by do mp5-tki.

Link to post
Share on other sites

Nie każda sztuka MP5 CYMY ma niestandardową komorę hop-up (moja ma normalna, kupiona jakieś 2-3mies. temu), także zanim będziesz kupował sprawdź co masz w środku.

a ktory masz model? dokladnie bo teraz sa jakies nowsze modele z czarna regulacja hu

ja moja tez kupilem z 2 miechy temu ma bialy dzyndzelek do regulacji hu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

zakupiłem już komorę i gumkę HU do mp5, teraz tylko czekam na lufę. Ale tak patrze, ze ta komora się składa z wielu częsci, a poradniki czy to na machinegunie czy to na asgshop są tylko o tym jak lufę wymienić. Czy może ktoś mi pomóc jak złożyć komorę razem z gumką do kupy i wsadzić tam gdzie trzeba?

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Cylindra nie trzeba wymieniać do lufy 360mm. Siedzi tam cylinder typu 2, który obsługuje spokojnie tę długość lufy. Komora, niby nie standardowa, ale można wyciągnąć z niej tę czarną wstawkę i gumkę i po tym zwyczajna lufa normalnie pasuje, choć troszkę lata. Mówię o tej wersji z białą regulacją, aluminową, niestandardową lufą i czarną, plastikową komorą HU.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam, ma podobny problem, jak kolega z pierwszego postu. Z tą różnicą że ja mam z JG. moje pytanie brzmi. Czy w replikach JG są standardowe komory HU czy trza przy zakupie prec lufy zakupić także inną komorę. Dzięki i pozdrawiam.

 

I pliiiiiiiiiiiis odpowiedźcie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...