Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Aaaah, Combat Mission, legenda ;) Grałem we we wszystkie, oprócz CMAK, części gry ;)

Niestety, co do załapania się na partyjkę to odpadam, bo na obecną chwilę trochę mi się znudziła i odpoczywam od niej.

Link to post
Share on other sites

Ja sobie ostatnio pogrywam w CMBO. Co prawda po części dlatego, że mój komp marudzi jak chcę zainstalować coś innego, ale i bez tego lubię sobie pograć. Choć ostatnio bardziej dla zabawy, niż tak "na poważnie". Nie ma to jak artyleria 240mm. :wink:

Link to post
Share on other sites

Artyleria okrętowa rulez :uśmiech: Swego czasu nawet edytowałem sobie scenariusze - gęsta zabudowa + zboże (ładnie się pali ;-) ) w kotlinie bez wyjścia. Do tego spotterzy artylerii okrętowej, wyłączony fog of war i można było zobaczyć jak batalion piechoty biega z napisem "rotued" od jednego końca kotliny do drugiego :wink: Tylko Jadgtiger i Tygrys Królewski były w stanie przeżyć ten ostrzał (unieruchomione rzecz jasna i o ile załoga nie spanikowała i nie porzuciła pojazdów).

 

Hm chyba któryś z moich przodków był hunem, a przynajmniej wandalem ;-)

 

Natomiast w Quick battles ustawionych na meeting engagment artyleria okrętowa nie ma prawa bytu - kiedyś zaszalałem i ją sobie kupiłem - ostrzał bodajże 12 min od wybrania celu :wink: Bez target reference point nie ma o czym mówić... Ale za to co za efekt wystrzałów gdy ziemia drży, a light buildingsy pękają jak domki z kart 8)

Link to post
Share on other sites

Do wyburzania miast dobrze się również nadaje niemiecka 150 mm infrantry gun :lol: Nota bene o miodności gry niech świadczy, że kiedyś grając po sieci z żywym przeciwnikiem chciałem wyburzyć dom za którym stał schowany SU-122 -jeden z pocisków przeleciał przez dom i rozwalił SU (jak się potem okazało po analizie powtórek) :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Ale w CMBB budynki nie rozpadają się tak ładnie jak w CMBO... Tam bardzo podobał mi się ten bąbel obrazujący falę uderzeniową po zburzeniu takiego ;D W CMBB budynki po prostu rozlatują się, wzbijając kłęby dymu :/

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Victorze, ja pogrywałem w Combat Mission. mam BCMO, CMAK oraz CMBB. Może bym i pograł tylko roóżnie bywa z czasem dlatego może byc PBEM. Po IP mogę tylko że nie mogę hostowac.

 

Jak chcesz miec naprawde wymagajacego przeciwnika to napisz do mjrPatona ;-)

 

3ymaj się

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...