Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kaspero

Użytkownik
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam Mam następujący problem. Kupiłem CM035 i za nic nie mogę zaradzić nic na ramię selektora, ktore ma straszny luz. Próbowałem złapać 'grzybek' na osi obrotu kombinerkami, ale ześlizgują się one od razu. Proszę o jakieś wsparcie w tej sprawie. Pozdrawiam
 2. Witam Chciałbym spytać szybko, czy ktoś z naszego kochanego pomorza zajmuje się 'na poważnie' ganianiem w DPMie ? Ostatnio spotkałem całkiem sporą grupkę ludzi, jadących ze Słupska na Hel właśnie w mundurach, nie miałem jednak okazji zaptać co jak i gdzie, a chciałbym się podłączyć pod jakąś grupę. Z góry dzięki za informacje.
 3. O, ten sposób z pierwszego zdjęcia to ten o którym mówiłem, nie mam bladego pojęcia jak ona jest tam założona ;P Dziękuję bardzo za odpowiedź ;)
 4. Witam. Chodzi o okres radzieckiej interwencji w Afganistanie. Chciałbym zapytać, jak noszono przy sobie magazynki do SWD ? Słyszałem że używano osławionych parcianych ładownic na 4 magazynki i zakładano je przed siebie, w coś na kształt chest rigga, ale nie mogę nigdzie znaleźć dokładnych zdjęć. Jest jeszcze możliwość noszenia tych magazynków w 'Lifcziku' ale nie jestem co do tego pewien. Pytam więc bardziej doświadczonych 'rusofili' :)
 5. Jak rozkładają się te wymiary ? Jakoś konkretnie wzrostowo ?
 6. Hmm... bo generalnie miałem w planie stworzyć coś na kształt Jugosławiańskiego kombinezonu, wspomnianego gdzieś na forum i zastanawiałem się nad materiałem, bo nie dysponuję żadnymi zbliżeniami. Przypuszczam coś na kształt lnu/płótna(?).
 7. Krojem podobne, aczkolwiek jeszcze bardziej workowate, zastanawia mnie materiał z jakiego było uszyte.
 8. Witam Mam szybkie, krótkie pytanko. Jak efektywnie szyć jutę ? Czy maszyna ją 'złapie' ?
 9. Ostatnio oglądałem któryś z odcinków Discoverowskiego 'Snajpera XXI' wieku i dało się tam zauważyć w kilku scenach snajperów w czymś na kształt luźnego kombinezonu, tyle że uszytego z jednolitego materiału, czegoś na kształt juty. Widział to ktoś i może powiedzieć o tym ciut więcej ?
 10. Czy BAR10 w wersji bez G jest jeszcze gdziekolwiek dostępny ?
 11. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Będę próbował kupić coś w stylu Thor-I albo beltkit'u Miwo. Poza tym, Bombel zaproponował mi uszycie czegoś na ten kształt, więc może się ku temu skłonię, bo ludzie chwalą sobie jego wyroby ;)
 12. Na kamizelce kuloodpornej, gładkiej, często nosi się kamizelki taktyczne, w roli której ma ten pas działać, bo z racji 'wykonywanej profesji' wszelakie ładownice na przedzie odpadają :P
 13. A jak z założeniem tego beltkitu na osobę dość wąską w pasie (ok 80cm) i zakładając że będzie założony na KLV ?
 14. Witam ;) Ostatnio przeglądając taiwangun'a trafiłem na coś takiego: http://www.taiwangun.com/wyposazenie-taktyczne/pasy/patrolowy-pas-taktyczny-z-szelkami-olive-acm.html I tu chciałbym zapytać, czy ktoś miał to na sobie, w ręku, albo chociaż widział i jest w stanie cokolwiek o tym 'wyczynie sztuki krawieckiej' ? ;P
 15. 1. Tytuł: 'Snajper- Kompendium wiedzy' 2. Autor: Stefan Strasser 3. Wydawca: Bellona 4. Rok wydania: 2011 5. Ilość stron: 391 6. Krótka recenzja - w książce znaleźć możemy dosłownie wszystko o snajperach, począwszy od predyspozycji, różnic między snajperem wojskowym a policyjnym, przez maskowanie, trening, po balistykę. Opis ze strony wydawcy: "Co wyróżnia snajperów? Jak ćwiczą i jak przygotowują się do akcji? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi udziela Stefan Strasser, który tą tematyką zajmuje się zawodowo. Autor rozwiewa też wiele mitów i nieporozumień. Wyjaśnia rolę snajperó
×
×
 • Create New...