Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nie znalazlem w tym dziale tematu poświęconego tym jakże szlachetnym częściom naszych replik, więc sam go założę. Mam replikę podkręconą do 370 fps i od samego początku zasuwam na stockowej gumce Marui. Biedaczka ma na karku ze 30000 kulek i chyba zasłużyła na emeryturę. Mógłbym kupić kolejną zwykłą gumkę Marui i nadal byłbym zadowolony z osiągów mojej giwery, ale jeśli można je poprawić wstawiając inną, to czemu nie? ;-) Jaką gumkę możecie mi polecić do giwery, którą podkręcę do ok 420fps? Napiszę od razu, że silikon odpada, bo w grudniu wstawiłem jeden(guarder) i pękł po 100 strzałach :???: Mam kumpla, któremu pękły dwa z rzędu.

Myślalem nad zestawem dwóch gumek firmy madbull, ale głównie ze względu na kształt dystansera. Zastanawiam się, czy rzeczywiście ma on wpływ na poprawienie rotacji kulki i osiągów. -->KLIK<--

Link to post
Share on other sites

Ale ta przezroczysta to też silikon więc pęknie tym bardziej a poza tym jet ona baardzo miękka (niektórzy twierdzą że 330 FPS to absolutny MAX jak na nią). Czarna natomiast jest bardzo twarda (twardsza od czerwonego prometheusa) więc 550FPS to jest dla niej minimum. Weź tą ze specshopu od G&G a specshop doda ci do niej dystanser MadBulla gratis :D (chyba ale się zapytaj)

Link to post
Share on other sites

A jakiej firmy sylikon montowałęś? Tego typu gumki, faktycznie czasami pekają, ale nie tyle od strzelania, co od złego montażu/ demontażu. Sam na guarderach, ponad dwa lata strzelam, w różnych giwerach i nie zdażyło mi sie jeszcze, żeby jakaś pekła od kulki... (chociaż 30% grzebania przy lufie, kończyło się koniecznością zakupu nowej). Systemu są od nich wytrzymalsze i też całkien nieźle działają.

Madbull, to chyba obecnie najgorsze gumki na rynku- widziałem już je zdarte po dwóch strzelankach, w kilku gunach- łacznie z moim.

Link to post
Share on other sites

Madbull, to chyba obecnie najgorsze gumki na rynku- widziałem już je zdarte po dwóch strzelankach, w kilku gunach- łacznie z moim.

 

Dlatego interesują mnie głównie ze względu na dystanser. Jeśli jest lepszy od zwykłego walcowatego, to jestem gotów kupić zestaw dla samego dystansera, a gumkę wstawić systemy, albo prometheusa fioletowego.

Link to post
Share on other sites

Używałem opcji "szukaj" ale naprawdę nie znalazłem zagadnienia które mnie interesuje (cały czas wyskakiwał jakiś błąd) więc podepnę się pod ten temat.

 

Zaznaczam, to jest z serii:"Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi" ;-)

 

Jeśli chodzi o hopa to jestem z deka zielony, a mam pytanie dość proste pytanie:

Jak powinna wyglądać prawidłowo założona gumka?(bez skojażeń zboczeńcy)

 

Widzicie, rozkręciłem mojego shotgun'a i żeby było śmieszniej, to miałem poluzowany hop (nie spodziewałem się cudów za 55 zł) zmontowałem, ale teraz kulki latają jak chłopaki na 18 przyjaciela: raz w prawo, raz w lewo, raz w ścianę, raz w drzewo. zauważyłem dwie małe wypustki na hopie i wydaje mi się, ze były one trochę z lewej strony, ale ja umieściłem je centralnie na górze... czy to ma jakieś znaczenie jak jest założona gumka, czy raczej znaczenie ma gówniany(za przeproszeniem) hop, czy też "pijaństwo" moich kulek zależne jest od ich wagi (~0.19-0.2).

 

Pozdrawiam.

Edited by Rak
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...