Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dziwny problem z HU i dyszą-pomocy


Recommended Posts

witam!

 

Mam dośc dziwny kłopot, którego jakoś nie mogę rozwiązac. Może ktoś miał podobne doświadczenie.

 

Otóż w końcu po dwóch tygodniach doszedł do mnie nowy HU Classica do mojej mp5 i po zamontowaniu wszystkiego jak należy dysza nawet nie pojawia się w HU przy strzale.

Kulki wypadają przez lufę swobodnie.

O dziwo po przymierzeniu samej dyszy do komory wszystko pasuje idealnie także nie ma potrzeby rozwiercania szyjki HU ani zwężania samej dyszy tak jak to miało miejsce przy HU cymy.

 

Czy ktoś wie może co może by przyczyną? Zaznaczam, że popychacz jest ładnie zaczepiony na zębach samej dyszy i ładnie sprężynuje.

GB v.2 CYMA, dysza Deep fire- dla scisłości.

 

pozdrawiam

P.S

Jeśli ktoś to gdzieś już poruszył to prosiłbym chociaż o linka.

 

aha nie jestem pewien czy post nadaje się tutaj czy do działu "ogólnie techniczne" w razie czego prosze o przeniesienie.

Edited by ŁukaszP
Link to post
Share on other sites

witam!

 

Nie-niestety nie ma odstępu-komora idealnie pasuje do dyszy. Co do popychacza to też wszystko śmiga.

 

Kolego Skuziak- mój problem jest troszkę inny- dysza sama w sobie pasuje idealnie do HU i do popychacza jednak przy strzale wogóle sie nie pojawia- nawet kawałeczek.

 

Mam wrażenie że przyczyną jest to co powiedział Poldeck- czyli nie osiowośc. Wydaje mi się że z tego powodu koniec blokuje się w szyjce HU, tym bardziej że dysza DF nie jest sfazowana.

 

jak sprawdzic osiowośc? Da sie?

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak jest zamocowana komora HU w mp5 ale mozesz jakimiś podkładeczkami cienkimi, wtykanymi z różnych stron próbować ją przesuwać w różne strony. Możesz też wziąć do ręki komorę nową i komorę starą i porównać czy wszelkie odległości od mocowań są takie same. Jeśli coś się nie będzie zgadzać to pilniczek w dłoń i MA się zgadzać :wink: .

Link to post
Share on other sites

witam!

 

Wszystko spiłowałem co sie dało spiłowac aby dało efekt- nawet to wyraźnie wskazuje, że dysza DF nie jest odpowiednia do HU Mp5 Classic Army.

Nie ma bata. nie dochodzi do gumki.

 

Żałuje że wydałem kase na ten produkt- muszę kupic Classic'ową.

 

BTW- jak jest w waszych replikach? Ma ktoś może taką dyszę mosieżną? czy u Was także dysza nie dochodzi do samej gumki tylko jest przerwa?

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...