Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M15a2 rifle CA pomocy!


Recommended Posts

witam ludzie mam pytanie do użytkowników m15a2rifle gdyż ostatnio sobie strzelałem i zaniepokoiło mnie to że raz normalnie nie czuc jak tłok wraca a raz jak wezme plec ze spóstu to słychac jak charczaco pwraca sprężyna albo coś takiego czy tłok na swoje miejsce czytto jest normalne? aha i czy normalne jest tez to że podaczas ługiej seri okło 4sekund czasem sam przestaje strzelac albo spust inaczej chodzi jak szybko przełanczam selektor, tak tylko pytam może to normalne ale wolę miec pewność, nie wiem moze wczęsniej tego nie było albo nei zuważyłem albo poprostu za mało pewnie naciskam spust i dlatego ?? napiszcie cyz mieliści kiedyś takie coś pozdrawiam z góry dizęki

Link to post
Share on other sites

Nie wygląda to na normalne, najprawdopodobniej masz coś z antireveralem który raz blokuje zębatki (czyli tak jak powinno być) a raz nie. Trzeba rozebrać, obejżeć. Wymieniałeś może kable ? Nie wykluczone że są za grube i antireveral nie może się swobodnie poruszać. Co do tego przeskakiwania spustu, też to miałem, problem był również w za grubych przewodach lub źle ułożonych, blokuje się poprostu dźwigienka która blokuje spust przy pozycji SAFE, po przełączeniu na inny tryb ognia czasami ta dźwigienka zostaje i dlatego spust przeskakuje.

 

Generalnie - rozłożyć, obejżeć.

 

pozdrawiam

 

 

 

ps. Na Boga! Pisz normalnie, spokojnie, po Polsku :)

Edited by tofik___
Link to post
Share on other sites

hehe ok:D

nom ale ja nic nie rozbierałem gun jest na gwarancji, i wiesz dzisaj od grudnia takie coś tylko zaczołem syszeć od czasu do czasu, nie wiem zobaczę jak jutro na strzelance będzie, mam nadzieję że wszytsko ok.

 

 

Kurde przypomniał mi się drugi problem mianowicie po serykach patrze do komory hop up a tam, nad tąmniejszą zębatk jest taki choć by nit tylko nie wiem czy plastikowy czy metalowy taki cienki i zauważyłem że ma luz i wes zto go dociłem igłą i ok i pytanie czy to kurde takie częsci niemogli by ich zamontować porządnie bo to tak chyba nie powinno latać bo moim kumplom z teama to np. gubią się śrubki z szyn ris bo nie są podokręcane albo magnesy od klapki hop up

Link to post
Share on other sites
Kurde przypomniał mi się drugi problem mianowicie po serykach patrze do komory hop up a tam, nad tąmniejszą zębatk jest taki choć by nit tylko nie wiem czy plastikowy czy metalowy taki cienki i zauważyłem że ma luz i wes zto go dociłem igłą i ok i pytanie czy to kurde takie częsci niemogli by ich zamontować porządnie bo to tak chyba nie powinno latać bo moim kumplom z teama to np. gubią się śrubki z szyn ris bo nie są podokręcane albo magnesy od klapki hop up

 

 

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale chodzi Ci o bolec który trzyma taką zapadkę dociskającą dystaner do gumki Hop up ? Jeśli tak to on w większości komorach jest dość luźny, jednak żeby nie wypadł lepiej żeby go jakoś usztywnić (np. kropelka lakieru do paznokci).

 

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...