Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KSC HK USP .45 Full Size problem z blow backiem


Recommended Posts

Witam,

 

szukalem na forum jednak nie znalazlem zadnej odpowiedzi na nurtujacy mnie problem.

 

Kupilem uzywanego USP firmy KSC. Niestety blow back w nim jest zbyt slaby by odrzucic zamek na tyle daleko by pozostal w tyle po wystrzeleniu ostatniej kulki. Domyslam sie ze efektem tego jest syfonowanie czasem oraz zacinanie sie kulek. Co dziwne blow back dziala ok gdy pistolet jest do gory nogami tzn. gdy stopka magazynka jest u gory.

 

Jezeli ktos mialby pomysl jak to naprawic to bylbym naprawde wdzieczny.

 

Pozdrawiam,

Kret1980

Link to post
Share on other sites

Wiec tak:

 

1) Blokada dziala jak nalezy nie ma z tym najmniejszego problemu gdy recznie przeladuje zamek. Poza tym czasami moc blow back-a jest za mala zeby naciagnac mloteczek.

 

2) Magazynek byl nabijany wielokrotnie przeze mnie oraz znajomych wiec nie ma mozliwosci pomylki. Blow back dziala jak nalezy w momencie gdy pistolet jest do gory nogami.

 

3) Smarowalem naprawde duzo wiec to raczej nie jest przyczyna. Nie wiem za bardzo w jaki sposob wyrobiona sprezyna powrotna mogla by sprawic ze blow back jest za slaby??

Link to post
Share on other sites

Nie slysze zadnego syczenia w magazynku ale moze rzeczywiscie jest to problemem. Ale dlaczego blow back dzialal by gdy gun jest do gory nogami??

Nie wiem dokladnie jak jest w usp ale np w socomie srobka mocujaca szczerbinke jednoczesnie trzyma i system bb i czasami jak u mnie jest nie dokrecona srubka to bb dziala jakby chcial a nie mogl. Moze wiec masz podobnie. Jesli tak to wystarczy dokrecic srobke

Link to post
Share on other sites

Magg - nie masz tego samego. Czytaj to zrozumiesz. Temat jest nie o tym.

 

Kret - Ja mam KSC USP compact. Jak wyjmiesz magazynek, to w środku chwytu masz takie kółeczko z dwoma dziurkami. W pudełku jest do tego klucz, a jest to regulacja naciągnięcia kurka. Pokręć tym trochę (dużo to się nie kręci... Jakieś 45stopni). Możliwe, że kurek jest zbyt naciągnięty i blowbacz nie ma siły tego wypchnąć.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Mam H&K P8 do KJ works gaziaka, oczywiście miałem problem z cieknącym gazem z maga, to jakoś udało mi się rozkręcić(roz^&*#$ przy tym zaworek) dorzucić troche silikonu i niby ulatuje ale nieznacznie, natomias BB przestał prawie wogóle odrzucać, nie wiem może jest zasyfiały, wykręcałem go i niby jak puszcze ciśnienie to leci do lufy, jak zblokuje lufe to ulatuje z tyłu, ale szyny nie odciąga albo nieznacznie i zaczyna mnie to irytować. Jakieś sugestie - czy jest to wina małego ciśnienia w magu, czy też koncentrować się tylko na Blow Backu. Broń leży już 2 miesiąc i sie kurzy a ja nie wiem nawet jak sie za to zabrać..

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...