Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Proszę o wypowiedzenie się tych którzy mają daną replikę jak z celnością? Jaki procent celności jest przy 40m w człowieka? Jest mniej celna od MB001? Teraz krakman dał na nią promocję i jest za 200zł więc się zastanawiam poważnie.

Link to post
Share on other sites

Jestem (nie)szczęsliwym właścicielem tej repliki. Panowie z Krakmana, po n-tej naprawie Mp001 zaproponowali mi jej wymianę na MB02, a ja głupi się zgodziłem. Może Mp001 się często psuło ale przynajmniej strzelało (bezproblemowe trafianie w człowieka z 40 metrów, MB02 - duże problemy z trafieniem z 30 metrów). MB02 w porównaniu z Mp001 jest: brzydsze, ma dużo mniejszy zasięg, regulacja HopUp-u prawie nic nie daje. Miejmy nadzieję, że jest to wina niedostatecznego przestrzelania broni, chociaż Mp001 strzelała dużo lepiej od nowości! To jest moja subiektywna opinia, może inni posiadacze MBdwójki się ze mną nie zgodzą, ale piszę co czuję. Mam ją dopiero od kilku dni, a już tęskinię za Mp001.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mała sugestia...

 

Po pierwsze:

 

To miał być temat o replice(osiągi ,wykonanie, jakie kulki najlepsze itp.), a nie o tym czy mp001 sie psuje.

 

Po drugie:

 

Zadanie snajpera nie polega na trafieniu w cel z kilometra przy użyciu karabinu, tylko trafienie z każdej odległości tak aby nie został zauważony.Czyli uwagi o FPS-ach i o snajpieniu zostawcie dla siebie.

 

Albo niech się ktoś wkońcu wypowie konkretnie na temat repliki albo niech moderator zrobi porządek...

Link to post
Share on other sites

Snajperka to minimum 2000 zł. Za 255zł to masz co najwyżej repliki z wyglądu przypominające snajperki o osiągach które nie dadzą Ci osiągów snajperskich. Nie będziesz miał przewagi nad AeG'ami, zwłaszcza upgradowanymi. A tego się wymaga od snajperki. Wiele razy było mówione na forum.

 

Ten gun ma mocną sprężyne i to że ma snajperski wygląd nie oznacza ze ma koleś być snajperem.... to co ma kupic sobie M16 owiele slabszy tylko po to zeby nikt nie mowil ze ma tanią snajpere? :|

 

Ja chciałem kupic cos szturmowego jednak wybrałem taką snajperke ktora przewyższa sprężyny inne i można śmiało z takim gunem konkurować z EAGami!

Link to post
Share on other sites

Oj można można... Byłem w jej posiadaniu (MP001) ale flaki sa te same co Mb002 mi siadł hop-up i zwalniacz tłoka po 10000 strzałach ale wydaje mi sie ze jak na ta cene jest to dobry wybór dla POCZĄTKUJĄCYCH snajperów...( oby "lamerowanie" im sie szybko znudziło :mrgreen: ) w sumie to lepiej jak wyda 250zł i mu sie znudzi po miesiacu, dwóch jak by mił kupić VSRke za 1000... i by miała mu sie znudzić :-F

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...