Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Desert Eagle UHC, budowa wewnątrz


Recommended Posts

Witam,

Czytało się trochę o różnych klamkach, ale nie mogę nigdzie znaleźć informacji o konstrukcji UHC Deserta, czy ma on metalowy mechanizm spustowy i tłok? Wiem, że jedna z najwytrzymalszych replik, ale jednak co metal to metal :-)

Link to post
Share on other sites
czy ma on metalowy mechanizm spustowy i tłok?

Niestety nie. Spust i tłok są plastikowe.

 

Ogólnie metalowe tam są tylko śróbki i sprężynki oraz blaszka i taki bolec. Mimo to jest to bardzo wytrzymała replika. Ja sam mam ja już ponad 3 lata i jeszcze nic mi się nie zapsuło.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

hmm, no to czeka mnie trudna decyzja pomiędzy DE a walther-em (jeszcze brałem glocka pod uwagę, ale raczej nie...), żeby to jeszcze dla siebie kupować, ale tutaj trzeba ekipę wyposażyć, bo cóż, najlepiej ASG zaczynać w wyrównanej grupie (a że biedni studenci to i budżet ograniczony ;-) )

 

EDIT: no, ale to może inny temat założę żeby syfu nie robić

Edited by maticus
Link to post
Share on other sites

Przy takich siłach, jakie występują w czasie strzelania z pistoletu sprężynowego, tłok i mechanizm spustowy nie muszą być metalowe. Dobre tworzywo (jak w UHC, TM) wystarczy. Desert Eagle ma inny feler- nie mieści się w standardowej kaburze. Wada, jeśli kupisz sobie w przyszłości broń długą i będziesz chciał Deserta wykorzystać jako boczną. Ja polecam inne produkty UHC, np. Berettę 92f.

Link to post
Share on other sites
hmm, no to czeka mnie trudna decyzja pomiędzy DE a walther-em (jeszcze brałem glocka pod uwagę, ale raczej nie...)

Jeśli mówisz o waltherze P99 z HFC to nie polecam za bardzo. Kolega miał i mi się nie podobał ale to kwestia gustu. Sama replika jest bardzo dobrze wykonana, zamek blokował się w tylnim położeniu, wygodna ale zasięg i celność nie powalały przynajmniej w modelach kolegi a miał 2 takie.

 

Ja polecam DE jak pisałem mam go już kilka lat i dalej działa bez problemowo. Zasięg jest dobry jak na krótka sprężyne celność też nie najgorsza, jest dość ciężki i duży. Ja w swoim przerobiłem troche HU na kulki 0.20 bo standardowy jest na 0.12 ale i na min także dobrze latały 0.20.

 

Ja polecam inne produkty UHC, np. Berettę 92f.

Ja nie polecam tej Beretty w modelu który miałem i kolegi zawsze zamki sie spuły. Ogólnie sama w sobie jest bardzo fajna ale ja bym jej nie brał ale to kwestia gustu jaką replike wolisz.

 

To jest moje zdanie ale zrobisz jak będziesz chciał. Życzę udanego wyboru.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

OK, to wypadło na DE.

Myślę że myślenie przyszłościowe w kontekście broni bocznej i kabury to w tej chwili mój najmniejszy problem :-)

 

@Szakal -> Rozumiem że przerobienie HU ogranicza się do lekkiego dociśnięcia silikonowej rurki? A zresztą, majsterkowicz jestem to sobie poradzę :-)

 

dzięki wszystkim za zainteresowanie i pomoc :-)

Link to post
Share on other sites
@Szakal -> Rozumiem że przerobienie HU ogranicza się do lekkiego dociśnięcia silikonowej rurki? A zresztą, majsterkowicz jestem to sobie poradzę icon_smile2.gif

Ja osobiście wymieniłem gumke HU na tą od beretty z UHC bo miałem okazję. Ta od beretty jest fabrycznie pod kulki 0.20. Jak nie masz możliwości to pod standardową gumke podklej troszke taśmy jak tak na początku mialem tylko nie za dużo.

Tylko wiadomo, że przy cieższych kuilkach prędkośc kulki będzie trochę mniejsza ale za to będzie o wiele celniejszy a kulki mniej podatne na wiatr.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...