Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Upgrade M16 A3 z JG


Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

witam, mam pytanko w sprawie hu.

kupiłem sobie do tej emki metal body i podobno nie da się go założyć ze standardową komorą hop-up i tu moje pytanie czy standardowa komora jest dwu czy jednoczęściowa ?

da się go jakość założyć czy trzeba kupić metalową jednoczęściową komore hop-up ?

Link to post
Share on other sites

kolejne pytanko: tylny przyrząd celowniczy (ten podwójny - dwie wielkości oczka) jest bardzo luźny (na ogół to biegu albo potrząśnięciu jest przewrócony pomiędzy większym a mniejszym oczkiem) da się to jakoś dokręcić (śruba na której to jest przesuwa to tylko w prawo i lewo) albo ustabilizować ?

Sorry za brak "fachowej" terminologi ale jestem nieoczytany :P

 

 

//edit

Chodziło mi o przeziernik

Edited by beniup
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

co powiecie o tej komorze i o tej gumce:

http://gunfire.pl/product-yid-1152190055-Wzmocniona-komora-HopUp-do-M16M4.html

 

http://gunfire.pl/product-yid-1152189559-Gumka-HopUp-Guarder.html

 

Ps. Nie edytuje bo nikt tego by nie przeczytał :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam

Planuje zakup M13A3 JG z III gen i chciałbym przerobić ja na para snajperke

 

Na początek planuje wymienić gumkę na silikon guardera i to jest pierwsze pytanie bo w przyszłości chciałbym kopić sobie metal body z metalową komorą HU i czy jest sens teraz wymieniać gumkę?

 

Po drugie chciałbym kupic lufę precyzyjną systema która weszła by w tłumik jako przedłużenie.

 

Jakiej długości ma byś ta lufa,jaki tłumik do tego,może ma ktoś coś podobnego? zastanawia mnie po prostu to czy da się do tłumika wepchać lufę... Nigdy nie miałem z tym do czynienia więc wole się zapytać.Fajnie by było jak by ktoś podał linki ze sklepów.

A bebechy w GB będę wymieniał dopiero jak mi stockowe padną.

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem wkładanie lufy dłuższej o te 8 cm nie zwiększy znacznie jakości toru lotu kulki. Oczywiście, jeżeli porównasz lufę precyzyjną 590 mm z lufą stokową to różnicą będzie... Jednak ja osobiście wolałbym włożyć tam preckę 510 mm - rzecz się rozchodzi o długość repliki. Żeby włożyć 590 mm będziesz potrzebował tłumika, żeby nie wyglądał śmiesznie założysz 200 mm i już z całkiem zgrabnego m16 robi się kij od miotły. Jeżeli chcesz tego używać do zielonej, do lasu, to weź pod uwagę, że często trzeba będzie się przeciskać między krzakami, drzewami itp. Z kolei jeżeli lufa będzie w tłumiku, nie będzie on tłumił...

 

Lepsze są komory King Armsa. Jeżeli już chcesz ok. 100 zł wydawać, to spróbuj KA.

 

Z tego co pamiętam, w JG III gen. są plastikowe łożyska.

Link to post
Share on other sites

Dzieki

Ale ja bym to kupywał w Zbrojowni a tam ich nie ma... a wątpiue zebym sam to poskładał.

Apropos w zbrojowni że tak powiem dobrze wszystko poskładają? Bo chcilem tam kupić lufę,metal body,komorę i gumkę hop up'a no i te łożyska na metalowe wymienić ( mają być ślizgowe czy kulkowe?)

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jak już musisz wybierać między CA a Systemą, to weź systemę, kosztuje chyba podobnie a marka ma lepsza renomę, było nie było. Do sprężyny m130 weź raczej łożyska ślizgowe. Są bardziej wytrzymałe. I lufę Systemy, broń Boże CA.

W zbrojowni dobrze poskładają.

Link to post
Share on other sites

wymieniłem komore na KA, gumke na guardera i body na metalowe.

Nie ma problemu z ogniem pojedynczym (raz mi się zaciął przełącznik ale to chyba przypadek bo ponownie mi się to już nie zdażyło).

Narazie jestem kilka dni po wymianie i od tego czasu wystrzeliłem może jeden magazynek.

Wszelkie pytania na gg - 2395066

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...