Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki przezier w MP5 i linki do instrukcji broni real.


Recommended Posts

Mam MP5A3 TM i chciałbym się dowiedzieć jak poprawnie/fachowo należy dobierać nastawy/przeziery bębna w zależności od oświetlenia(bo to chyba o nie chodzi).

 

Wiem że małe otwory stosuje się do precyzyjnego strzelania a duże do szybkiego przycelowania w boju. Mnie interesuje bardziej kwestia oświetlenia i kąta jego padania.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Zartujesz czy serio???

 

Moim zdaniem dorabianie do tego zbytniej teorii w warunkach uzycia kulek BB, gdzie wystarczy np odrobina wiatru aby zniweczyc caly proces zmudnego i dokladnego celowania, zakrawa z lekka na kpine...

 

Jesli serio interesuje cie "fachowe" celowanie, to zapoznaj sie z instrukcja od prawdziwego MP5. W wersji pdf-a, ktorego mam sa to strony: 68-74. Wszystko (a nawet jeszcze wiecej! hehe) jest tam dokladnie opisane. Pdf wazy ponad 5 mega, takze raczej ci go nie wysle, musisz poszukac sam w sieci.

 

Ale jak chcesz, to wiesz juz gdzie szukac ;-)

Link to post
Share on other sites

Nie jest to żart!

 

Zdaje sobię sprawę z tego iż w przypadku air softu dobieranie takich nastaw nie ma większego sensu.

 

Poprostu lubie wiedzieć co mam i interesowało mnie to.

Manuala już ściągnąłem i zaraz się wszystkiego dowiem!

Mimowszystko dzięki!

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Mój pierwszy post!

 

A możecie powiedzieć skąd ściągnęliście te instrukcje? Szukałem chyba wszędzie na necie. W moim niedawno kupionym MP5 SD3 po raz pierwszy spotkałem się z przeziernikiem, i w porównaniu do takiego M16/M4 jest moim zdaniem trochę dziwny. Mam problemy z celowaniem. Tak więc takie info mogłoby mi pomóc (nawet jeśli to tylko replika).

Link to post
Share on other sites

8) Kuuul men...

 

Szukałem chyba wszędzie na necie. Dzięki K.A.B bo chyba bym nie znalazł. Mogę się odwdzięczyć, mam instrukcje do PM-64, P-64, P-83. Niestety na papierze, a skanera nie mam, więc jak ktoś chce to niech się wybiera do Goleniowa. :)

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...