Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BI-3681 M4A1 FULL METAL [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie mam, nie widziałem oceniam po komentach na forum i ogólnym poważaniu firm. Lepsza od Customs - więcej części wymieniają (na pożądne części), nie dodają ich na stronkę ponieważ jak tylko dochodzi dostawa to robią z nimi i idą w świat, ludzie sobie chwalą i ot jeszcze sprężyne dają słabszą, a w tym modelu to wg. mnie zaleta. Jeśli się myle zbesztajcie mnie.

Link to post
Share on other sites

Bardzo mi się podoba motyw z sprężyną i częściami. :) Nie jestem maniakiem FPS wole żeby coś chodziło długo a słabiej niż mocno 4 miesiące. :D Od początku skłaniałem się ku custom i utwierdziłeś mnie w przekonaniu. ;) Thx.

Edited by Kalashnikov
Link to post
Share on other sites

siema. jak myslicie czy tłumik dzwieku zda egzamin w tej giwerze? a moze macie jakas alternatywe do tej broni hm?;> jesli nic innego do wwakacji nie znajde to kupuje ta giwere... tłumik i moze jakis kolimator;p i moze prosba do uzytkownikow o jakas recke lepsza ze zdjeciami dokladnymi i jesli kots moze zdjecia bebechow rowniez;) pzdro;)

Link to post
Share on other sites

No co do części to trzeba przyznać że są dobre ;] wywaliłem narazie z emki około 11k kulek i karabin strzela :D więc to chyba dobrze :) miałem wcześniej zwykłego Boyi i padł po nie całym 1k kulek ;/ a ten P&J/Boyi trzyma się dobrze mimo że ma mocnejszą sprężyne niż Boyi :) A części to pewnie Apple lub Element lub coś innego z tej samej półki.

Link to post
Share on other sites

a wracając do tematu: zamierzam zamówić http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=1082

 

bo w sumie zmieniają te same części co w customs a za niższą cenę (to jest dobre bo wole od razu na tuning coś wydać więcej) ..

moje pytanie jest takie: czy to dobry zakup ?

proszę o konkretne odpowiedzi i w miarę możliwości podzielić się doświadczeniami z tą repliką .

z góry dzięki i pozdrawiam

Edited by Fall0ut
Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem to będzie dobry zakup :) przynajmniej ja jestem zadowolony :) mam eMke 3 tygodnie, zaliczyła 7 strzelanek, wywaliła 20k kulek i dalej działa. Ogólnie polecam tą replikę :) Jeśli chcesz coś pozmieniać w środku to zmien zestaw cylindra na bore Up i kup precke i w tym momencie masz juz dobrą eMke, nie tak dobrą jak repliki markowe ale dobrą . Tyle odemnie ;)

Link to post
Share on other sites

Tutaj są plastikowe łożyska, dziadowski tłok i prowadnica - one są najbardziej podatne na zniszczenie. Zamiast tej sprężyny, która jest w stocku można włożyć normalną m110 o niejednakowym skoku, to zmniejszy naprężenia w gb. Moc powinna zostać podobna.

Link to post
Share on other sites

no dobrze. A co powiecie w tym przypadku ? : http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=1082

 

tutaj sprzedawca zapewnia ze została podniesiona wytrzymałość mechanizmu przez zastosowanie właśnie wzmocnionych elementów ...

Cena taka sama a wydaje się ze to ciekawsza propozycja...

Myślę że jak się nie ma za dużo kasy (jak to jest np. w moim przypadku :) ) to ta replika jest, jak na początek, wystarczająca ...

Edited by Fall0ut
Link to post
Share on other sites

Choć moja wiadomość jest już grubo po czasie to w moim poprzednim poście walnąłem gafę i pomyliłem sklepy. Oczywiście chodziło mi o to iż bardziej polecałbym customs.pl bo części mają wg. mnie lepszej jakości i wymieniają więcej. U nich sprężyna nie jest taka mocna i przez to replika będzie wytrzymalsza. W zbrojowni się nie orientuję. Mimo dłuższego okresu oczekiwania wybrałbym customs.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...