Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BI-3681 M4A1 FULL METAL [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Doszedłem dziś do powodu z jakiego moje kulki latają nie tak jak powinny o tygodnia.

Mianowice po uszkodzeniu gumki hopka zainstalowałem u mnie gumkę JG.Rozkręciłem komorę i zauważyłem że gumki ics i jg mają dłuższy cycek.Zobaczymy czy to coś pomoże.

 

P.S przepuszczałem kulkę przez kpl. zespół gumki (JG i ICS) lufy i komory i właśnie każda haczyła w miejscu tego cycka :/.

Jeśli komuś kto ma gumkę systemy będzie się chciało może napisać mi Pw jak to się spisuje.Z góry dzięki.

Edited by biohazard4
Link to post
Share on other sites

Spróbuj w takim razie rozebrać komorę hop-up (odkręcić wszystkie plastikowe elementy regulacyjne) i sprawdzić czy to wszystko wygląda prawidłowo. Ja miałem nadlewkę w tej dziurce, do której wkłada sie dystanser i też źle działało - musiałem przypiłować. Może też tak być.

 

Te gumki nie powinny się specjalnie różnić od innych, chyba że czegoś nie wiem...

Link to post
Share on other sites

Nie strzelałem z 0,23 ale 0,25 latają tak jak wg. mnie powinny latać. Co prawda lekko powyżej połowy HU już lecą prostopadle w stosunku do ziemi w stronę nieba, a na full HU wogóle mi się blokują w lufie. Wydaje mi się, że jak nie jest to wina mojej genialnej komory to jest to zwyczajne nierodziewiczenie repliki.

Link to post
Share on other sites

Myślałem tak jak ty ;]. Teraz (może to mój odosobniony przypadek), ale magi są niedopasowane do body i opadają troszeczkę przez co nie podają kulek. Obklejasz je taśmą : chodzą jak czołgi i opadają dalej oraz szybko się zdzierają. Wklejasz (tak jak mam teraz) kawałek rzepa: chodzą nawet przyzwoicie chociaż czasami opadają i nie podają na auto (kulka, nic, kulka, nic). Pozatym są beznadziejnej jakości. Mi już w 2 z 4 obluzowały się i właściwy mag wychodzi z metalowej obudowy...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam pytanie. Mianowicie czy da się do tego modelu który jest w temacie (BI-3681) podczepić kolimator i latarkę (niekoniecznie naraz)? Z tego co się orientuję kolimator powinien wejść na miejsce chwytu transportowego z muszką, ale czy jest gdzieś miejsce na latarkę? Czy jednak jedynym wyjściem jest wersja orisowana (BI-5cośtam)?

 

I drugie pytanie: czy ta wersja z RISami różni się czymś jeszcze od zwykłej? Jakaś różnica w osiągach/częściach, czy tylko po prostu ma dodane RISy?

Link to post
Share on other sites

tutaj jest róznica:

 

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=1082

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=1084

 

 

jak widzisz tu różnice fps to wymień monitor

 

Zauważyłem że ciężko na tym forum z kulturą... Wielu chyba nie radzi sobie z odpowiedziami, tj. nie potrafią zrobić tego w sposób niearogancki... Przykre. Aczkolwiek dziękuję za odpowiedź (jaka by nie była).

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

jakie kulki najlepiej kupić do tej repliki ? Używałem 0.23 P&J ale HU zamocno je podkręca :( (nawet na 0 i wymienionym dystanserze!!). Prosiłbym odrazu o linki do kulek ;] ( tylko z krakmana bo będe tam za kilka dni )

 

i jeszcze jedno pytanko. Jak założyć przedni uchwyt do pasa nośnego bo mi cały czas ten bolec wypada a wbić się go nie da :(

 

Konrad_Kojee fps wacha się od 390 do 400/410. Te 10 Fps to prawie żadna różnica gdyż było najprawdopodobniej zaokrąglone pewnie od 40x (x>4) [troche matematycznie ale ... :D]

Edited by rushek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...