Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy widać muszke w kolimatorze z przybliżeniem?


Recommended Posts

Witam. Mam nietypowy problem. Otóż, zakładając na eMkę lunetę nie widać muszki, dlaczego to nie będę tłumaczył, każdy to wie. A jak będzie z kolimatorem mającym przybliżenie? Bo nie wiem czy dopłacić do kolimatora z przybliżeniem czy kupić składaną muszkę.

 

http://www.wgcshop.com/pcart/shopper.php?i...Reddot%20Scopes

Mowa o tym koli na M4A1.

 

PRÓBOWAŁEM TO NAPISAĆ W "DLA ZIELONYCH" ALE WYSKOCZYŁO, ŻE NIE MAM UPRAWNIEŃ. O co chodzi?

 

Pozdro...

 

.

Link to post
Share on other sites

Tak, tam jest przybliżenie 1x.

 

 

Teraz weź sobie na przykład liczbę 4, pomnóż ją przez 1. Analogicznie weź sobie to co widzisz powiększ jeden raz. Chyba już rozumiesz dlaczego wally stwierdził, że nie ma tam przybliżenia.

 

Przy tym niskim montażu powinno być widać muszkę.

Edited by GRSW_Szreder
Link to post
Share on other sites

No własnie chodzi o to zeby nie było widać. Dlatego kupuję składaną muszkę zeby nie było jej widać w kolimatorze :) Miałem nadzieje, że jak będzie przybliżenie to i tak nie będzie widać, ale jednak muszę kupić składaną.

 

Pozdro...

 

.

Link to post
Share on other sites

Czytaj ze zrozumieniem- Loniowi chodziło o to, aby muszka NIE przesłaniała widoku z kolimatora... Oprócz składanej muszki, rozwiązaniem jest zamontowanie podwyższenia montażu- kiedyś widziałem takie cuda na allegro. Mój kumpel miał taki sam problem i podwyższenie bardzo fajnie się sprawdza...

A w "zielonych" nie mogłeś napisać, ponieważ istnieje tam wyłączność na zakładanie tematów dla userów ze stażem na forum <90 dni.

Edited by sgt.Chaos
Link to post
Share on other sites

Ja bym tam się nie martwił bateriami w kolimatorze. Starczają na długo, a zapasowe to nie duży koszt. Fajnie jest mieć dodatkową linię celowania, ale w tym przypadku takiego wielkiego sensu w tym nie ma. Wybierz co będzie wygodniejsze, czy wyższy czy niższy montaż.

 

A co do efektu wizualnego, to osobiście bardziej mi się colt podoba z niskim montażem kolimatora. Oczywiście bez rączki transportowej.

Link to post
Share on other sites

Sorry, że pisze drugi raz, ale nie uzyskałem odpowiedzi.

 

Więc, czy replika ACOGa firmy ACTION to dobra inwestycja(wykonanie, ile pobiera prądu, widoczność itp..)? I czy nie widać przez niego muszki?

 

Pozdro...

 

.

Link to post
Share on other sites

Widziałem tego Actiona. Niepełny krzyż jest nawet fajny, jednak prawie go nie widać. Na maksymalnej jasności świecił jak mój koli na prawie minimalnej. Wymiana baterii nic nie zmieniała. Chociaż może była to walnięta sztuka.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...