Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dwa springi.


Recommended Posts

Witam , w najbliższym czasie chce nabyć snjape .

 

Napewno będzie to spring ,bo wydaje sie się że są najlepsze teraz tylko dylemat który .

 

Oba mają porównywalną dostępność części , możliwości tuningu , tak więc czy : " która mi się bardziej podoba " czy jednak dzieli je coś konkretnego przemawiającego za konkretnym modelem.

 

Pozdro.

Link to post
Share on other sites

Nie, ale jestem posiadaczem APS 2 SV i jestem niezmiernie nim zadowolony. A o m24 to nieco poczytałem miałem szczerze mówiąc ten sam dylemat, co ty. Tylko trzeba pamiętać, iż obie bronie są bazą tiuningową.

P.S. zastanów się czyby nie warto było ściągnąć broni za granicy gdyż po 1 taniej wyjdzie po 2 miałbyś większy wybór części.

P.S.S. Według instrukcji dołączonej do APS 2 moja lufa to piękna celna 6.01 Dlatego bardziej warto kupić APS 2 SV

Link to post
Share on other sites

Powinno starczyć na sam początek tylko ze z taka mocą będziesz raczej zwiadowcą. Naucz się przede wszystkim cierpliwości jest ona potrzebna w naszym fachu.

P.S. szczerze mówiąc jak kupisz czterotakt to na początku znienawidzisz ten fach, ale jak obeznasz się z tematem to o pokochasz ze zdwojona siłą. Aha i do psg1 przyda się jakiś kamuflaż mobilny np. 3d jak chcesz to mogę ci powiedzieć jak go zrobić.

Link to post
Share on other sites

psg też ma klimat , wkońcu orginalnie to karabin snajperski. tylko czy powtarzalne 450-470 fps mi starczy ?

 

Powinno starczyć na sam początek tylko ze z taka mocą będziesz raczej zwiadowcą. (...)

:eek: 470 fps zwiadowca? To ile Twoim zdaniem ma "niezwiadowca"?

 

Na początek to ja polecałbym coś co nie przekracza 330. Tak jest bezpieczniej dla otoczenia.

Link to post
Share on other sites

Myhyhy... sr25 gp ma auto...

A to ze nie ma namalowanego napisu to inna sprawa :D

 

Jak zwykle to i tu musi być mały OT -g&p z wydłużonym gb na 100% ma auto? Pewne na 100%?Bo G&G czy CA nie mają-no tak mi się przynajmniej wydaję... :-D

Link to post
Share on other sites

Jak zwykle to i tu musi być mały OT -g&p z wydłużonym gb na 100% ma auto? Pewne na 100%?Bo G&G czy CA nie mają-no tak mi się przynajmniej wydaję... :-D

 

 

G&G na pewno nie ma auto, ale CA jednak ma. Tak jakby nikt nigdy nie przypuszczał że SL-9 Stara ma auto, a jednak ma ;)

Link to post
Share on other sites

Małpetti: Widziałem sr25, nie pamiętam niestety czyje, ale chyba gp.

Było tak, że był pierdzielnik blokujący selektor w pozycji "dolnej" (semi), tylko, że selektor miał wycięcie i dało się przekręcić do końca (tj. na auto)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...