Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

małpetti

Użytkownik
 • Content Count

  207
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

3,462 profile views
 1. Grochówka byłaby super, ale czy ona zadowoli nasze wysublimowane podniebienia? ;)
 2. Lombardy w okolicy sprawdzaj co jakiś czas - znajomy tak odzyskał replikę.
 3. Ale pamiętasz Dominiku jak kwestie limitów amunicji rozwiązał Wish pod Poznaniem ? Wówczas nie było konieczności szykowania kulek dla graczy, każdy korzystał ze swoich, wcześniej popakowanych i to działało. Oczywiście, że jestem za limitem ammo,.ale jako właściciel bardzo wybrednego co do kulek Kara, też mam obawy co do innego rodzaju kulek niż te, na których normalnie strzelam.
 4. https://wmasg.com/pl/auction/show/71335 z chęcią wymienię na PLNy :D
 5. Cieszę się, że w końcu jakaś gra wykorzysta bardzo późny zmierzch, który jest o tej porze :) Jak ustalimy stronę, to na pewno polecą zgłoszenia!
 6. Jeśli jakaś owieczka, a nawet maksymalnie i 3, chciałaby jechać na imprezę z okolic Warszawy, a nie ma jak, to zapraszam na PW. Szykujemy się we 3 i jedziemy busikiem, więc wygoda jest zapewniona ;-) Wyjazd w sobotę wcześnie rano, powrót w niedziele.
 7. Od naszego teamu też wielkie dzięki Vlad, Cortez & spółka za trud jaki włożyliście w przygotowania. Tematyka bowiem jest super i mam nadzieję, że wątek będzie miał kontynuację. Ode mnie, osobiście, dodam, że uważam, iż jednak nie możecie dawać dowódcą stron aż takiej swobodnosci- delikatne moderowanie na bieżąco jednak byłoby mile widziane, bo wówczas może częściej byśmy się spotykali z NPLem w polu. Bowiem brak jakichkolwiek kontaktów aż do 18 godziny sprawił, że w drużynie nastąpiło mocne zluzowanie- nie czuło się tego oddechu wroga na karku, tyle. Ale całą grę zrobiła
 8. No to chyba będzie fajna okazja pogadać w sobotę o tym wszystkim,co? Akurat skończymy sobotni scenariusz, zasiądziemy do ogniska i pogadamy - może nawet jakieś małe głosowanie? :-) Duża część naszego środowiska tam będzie i to ta aktywna, więc można o tym pomyśleć.
 9. Dziękuję za pouczający wykład prof. Seph! Teraz już rozumiem po co komu kulki .48 czy .50 Ja do tej pory przy SR 25 550f używałem 0.36 i zastanawiałem się właśnie po co komu aż takie kulki - chyba tylko do strzelania tarczowego z 700f, ale jednak nie... Czyli tak jak myślałem - replika nawet nie była pod granicą, która dla snajperek wynosi 600fpsow... Co najwyżej należy rzeczywiście ograniczyć wagę kulek ( czyli defacto energię) i .40 brzmi rozsądnie dla tych najmocniejszych Takie jest moje zdanie :-)
 10. A czy wiadomo jakich kulek on używał i jakie miał fpsy? Rzeczywiście była to górna granica? Pytam, bo oczywiście, że za mocna replika potrafi siać spustoszenie w uzębieniu, ale czasem zdarza się, że nawet słabsze luśnie pozbawiły kogoś zęba bądź go ukryszyły - zwyczajnie było to bardzo niefartowne trafienie.
 11. Jakby ktoś był zaineresowany to za 800zł oddam stocka mp40 z 6 magazynkami i dwoma ładownicami na nie z Nestofa
 12. Ogłoszenie parafialne: W pt ok 16.00 będę jechać z Grodziska Mazowieckiego i mam 2-3 wolne miejsca w aucie, więc jeśli ktoś potrzebuje transportu, to proszę o PW.
 13. OOO! Dzięki Cortes! Spróbuję z tym się pobawić, bo wydaje się jedyną rozsądną opcją do 4taktów.
 14. Problemem nie jest posiadanie tracera czy zamontowanie go na replice - problem pojawia się, gdy standardowo używasz kulek 0.48 w replice, a kulki do tracera są maksymalnie o wadze .30 (przynajmniej ja cięższych nie znalazłem) Osobiście wybrnąłem z tego używając innej repliki (słabszej) na noc, ale nie jest to idealne rozwiązanie
 15. Ja również baaaardzo dziękuję Dominikowi i reszcie jego pomocników za przygotowanie terenu, bo przez to sama strzelanka była zacna! Nawet pogodę odpowiednią załatwił skubany! :-) Ale najważniejsze, że żonie się spodobało, więc wydaję mi sie, że strona niemiecka zyskała stałego sanitariusza :D
×
×
 • Create New...