Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mój znajomu miał; jedyne co mu siadło to "górne" przeładowywanie; ale jak napisał Kiwi można go przeładowywać także pod łożem co jest dużo wygodniejsze.

 

Sieje tak jak Socom z TMa; daleko i celnie; nazywaliśmy nawet tę replikę "prawie" aegiem; bo taka była szybkoszczelność :) moim zdaniem to bardzo dobra replika

Link to post
Share on other sites

Sieje tak jak mp5a3 TM sprężyna ;) (lepiej od socoma :P). Jakość porównywalna, tylko, że kolba z plastiku (ale dobrego, bo póki co połamanej nie widziałem) choć trzeba na nią uważać.

Kumplowi zepsuło się na odwrót, czyli "czułenko" na dole, ale z tego co widziałem to z nieodpowiedniej "zabawy" nim.

Jak ktoś chce akurat uzi spośród sprężynek, a nie chce aega (lub nie ma kasy) to jest to najlepszy wybór.

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...
  • 4 weeks later...

Strzelałem z tego uzika chyba z 2 lata temu, ale nie pamiętam, żeby cokolwiek w nim latało czy miało luzy, pomijając kolbę, na którą bym uważał. Nie latała, ale nie była najsolidniej wykonana (łatwo było złamać zaczepy czy jakoś tak).

Trzeba uważać w czasie przeładowania bo jednym ludziom lubił się schrzanić górny naciąg, a innym właśnie ten dolny "szotgunowy", choć kumpel to maltretował (dosłownie) miesiącami zanim coś w środku w końcu złamał.

 

Jak wygląda przeładowanie dolnym łożem?

"ciągniesz" do przodu, a potem spowrotem na swoje pierwotne miejsce i już. Na odwrót niż w szotgunie.

Edited by RED (Lone Wolf)
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...