Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK-47 Beta Specnaz Tactical od JG


Recommended Posts

Bo ja wiem czy nie ma co się podniecać?

Żaden chiński AEG nie jest rewelacyjnie szczelny i niezawodny i większość ludzi inwestuje w jakiśtuning/ulepszenia. A tutaj za niską cenę dostajemy mocnego kałacha z zestawem szyn (co tanie nie jest) i rzadkim magazynkiem. Jeśli kogoś kręcą szyny na kałachu no to jak znalazł...

 

Spójrz na cenępodobnych zestawów w sklepie, dolicz do tego koszt kałacha CYMY i tuning do takiej mocy i wyjdzie Ci o wieeele taniej.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Mi też przypomina bardziej ak47.

Na gunfire też jest nazwa AK-47 Beta Specnaz "Krinkov"

 

http://sklep.airsoftguns.pl/product-pol-11...SC-JG510MG.html

 

Jakoś odstrasza mnie tak duza moc (podobno przy 400fps + - 50 gearbox`y same się rozkręcają od wibracji). Ale wygląd mi bardziej podchodzi niż standardowe 47`ki :P

 

A za taką cenę można mieć ładniejszy (wg mnie) ak74. Nie wiem gdzie tu jest różnica, czy w kolbie, czy lufie ... 74 jes dłuższy od "Beta Specnaz Tactical" o 4 cm ...

 

http://sklep.airsoftguns.pl/product-pol-11...-CA-NOWOSC.html

 

No nic, zastanowię się po jakichś komentach ... na razie 74 bardziej mi się podoba i miałem okazję nim postrzelać.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

No musze wam powiedzieć, że mam tego Tacticala od 2tyg. Za dużo wam nie powiem bo go nie rozkręcałem... ale wyglad zewnetrzny jest... z daleka fajny... a z bliska wrażenie pryska... Te "metalowe" części maja takie luzy... że są głośniejsze podczas strzelanki od tego Hi-cupa... a w słońcu one nie sa czarne, a metaliczno brązowe :D to mnie najbardziej załamało :P. No i standardowo trzeba dokręcać rekulacje hop-upa i selektor ognia bo od tych "360Fpsow" same się dostrajają :poddanie: . Bateria czasami gdy jest już na skraju wytrzymałości nagrzewa się... troche... potrafi popażyć :strach: ...

 

No ale strzela naprawde fajnie :) i za żadne skarby świata nie zmieniłbym go na żaden inny (do 550PLN :P, bo "kiedyś" systeme trzeba kupić :P)

 

Dodam jeszcze, ze jest BARDZO podatny na zarysowania...

 

No to ludzie macie negatywną(?) opinię, ale morał jest taki, że lepszy taki niż cyma hahahaha :uśmiech:

 

PozDrO

 

B.S.A.T.Ł

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...