Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Szukałem w tematach z m8000 i cougarem lecz nie znalazłem chyba odpowiedzi na to pytanie. Wyczytałem tylko, że magi w tych modelach sie psują.

Ową replikę posiadam z firmy KJ Works no i niestety po paru strzałach zamek sie zacina czasem dalej, czasem bliżej . Niektóre zacięcia są w momencie zwalnianiu gazu no i wiadomo co się dziać może... Czy jest jakiś sposób żeby to naprawić, może przypiłować coś od maga czy coś. Prosze o pomoc.

Link to post
Share on other sites

to raczej nie jest wina magazynka

a czyściłeś ją?

smarowałeś?

szyny(prowadnice) od zamka muszą być czyste i zawsze nasmarowane, wtedy nic nie powinno się zacinać

jak to nie pomoże musisz próbować ręcznie przesuwać zamek do przodu i tyłu i szukać miejsca w którym się blokuje, powinieneś go wyczuć, potem rozebrać replike i sprawdzić to miejsce. Może zadarł się kawałem plastiku.

popatrz czy wszystkie śrubki i przetyczki są dobrze włożone, może to któraś z nich po paru strzałach zaczyna wystawać (tak było z moją berettą M93R)

acha i czym napędzasz replike, może Gaz jest za słaby

pozdro

Link to post
Share on other sites

Napędzam ją zwykłym green gas. Dzięki za pomoc. W najbliższych dniach się tym zajmę i napisze co i jak. Miałem raz wrażenie, że HU się źle ułożyła. Ogólnie to jak raz mi się zatnie to potem ciągle się ścina. Ale raz HU była taka przekrzywiona, poprawiłem i strzelił parę strzałow dobrze.

Link to post
Share on other sites

Miałem to badziewie jeszcze wyprodukowane przez firmę stti,problemy były jeszcze wieksze,dlatego oddałem ją za darmo koledze.

 

Ty możesz ją wyrzócić,stracisz ponad 200 zł ,ale zachowasz zdrowie psychiczne.

 

PS Na tanie zakupy stać tylko bogatych.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 7 months later...

Mam taki sam problem, ale już chyba wiem co jest nie tak, mianowicie , zauważyłem ze "tłok"do którego wpada gaz sie blokuje,już wiem nawet dlaczego... zauważyłem ze uszczelka która jest pod nim,na której on sie rusza , sie najnormalniej w świecie podwija i robi mu zacinke...ktoś wie jaka by można tam uszczelkę wstawić która by pasowała ??

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...