Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

America's Army 1 i 2


Recommended Posts

No ja bym sie z tym nie zgodzil. Kazdy patch wprowadza coraz to nowe i lepsze udogodnienia dla graczy. Gra sie robi ciekawsza a i jej miodnosc wzrasta przynajmniej w moich oczach.

Gram od wersji 1.6 wiec cos tam powiedzmy wiem jak to kiedys wygladalo i teraz jest znacznie lepiej.

A ja gram od 1.0 i powiem ci że najlepsze wersje były do wersji 1.9. Kiedy szefem teamu developerskiego był Abrax, potem odszedł i gra zaczęła dużo tracić z patcha na patch.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam takie pytanko. gram w AA 2.8.0 Special Forces i gdy chce wejść na jakiś serwer do którego potrzebny jest punkbuster to mnie wykopuje i wyskakuje mi taki napis:

KICK NOTIFITACION:lnowak1992 has been kicked for an undefined reason: PUNKBUSTER KICKED PLAYER LNOWAK1992(FOR 0 MINUTES)... RESTRICTION: SERVICE COMMUNITACION FAILURE: PNKBSTRA.EXE. Nie wiem co zrobić z tym problemem więc zdaje się na waszą wiedzę. Nie umiem sie posługiwać PunkBusterem. Zainstalowalem go i dodalem gre. Dalej nie wiem co robić.

Link to post
Share on other sites

A co kolejne patche pogarszały? Bo, jak i dla PaulaLesnika, dla mnie każdy patch nie tylko poprawiał ewidentne gafy, bugi itp., ale poprawiał grafę, dźwięk, no i grywalność... Jednak de gustibus... :)

Z patcha na patch podwyższają się wymagania co do komputera. AA jest budowane na silniku UT ale z uwagi że kod jest strasznie nie zoptymalizowany to wymagania sprzętowe są wysokie.I tu jest cały problem.Naprawiają stare bugi, ale dodają nowe.

Link to post
Share on other sites

Wchodzisz w katalog w którym masz zainstalowanego Americasa/system/pbsetup. Klikasz prawym przyciskiem myszy aplikację pbsetup.exe, wybierasz "Uruchom jako administrator" i robi Ci update. Dodajesz w konsoli pb grę Americas Army i jeszcze raz robisz update. Zamykasz katalog. Klikasz prawym przyciskiem myszy (tak na wszelki wypadek :) ) ikonkę AA na pulpicie wybierając "Uruchom jako administrator" i problem z głowy...

Edited by Black
Link to post
Share on other sites

Jedna rzecz aktualna wersja to 2.8.2

Druga musisz zaznaczyc w AA browser * Enable PunkBuster

Kolejana to sciagnij sobie bardzo prosty maly ale bardzo przydatny program PBupdate.exe uzywam go od ponad 2 lat dziala z kazda wersja w kilka sekund aktualizuje PB wiec nie tracisz czasu na aktualizacje go w grze.

Dodatkowo sporo serverow ze wzgledu na przepustowosc lacz ma wylaczona aktualizacje PB wiec wbijajac sie na nie bedzie cie wywalalo z powodu nie poprawnej wersji PB.

Nastepnie napisz jaki masz system bo moze by to gruszce a ty o pietruszce.

 

KICK NOTIFITACION:lnowak1992 has been kicked for an undefined reason: PUNKBUSTER KICKED PLAYER LNOWAK1992(FOR 0 MINUTES)... RESTRICTION: SERVICE COMMUNITACION FAILURE: PNKBSTRA.EXE

Dla mnie to wyglada na brak polaczenia miedzy serverem a klientem PB na twoim kompie. Albo system blokuje albo firewall.

Sprawdz czy w ogole masz ten plick w katalogu z gra. Czasami podczas instalki gubia sie pliki.

Jeszcze jedno zawsze wyskakuje ten sam komunikat?

Link to post
Share on other sites

To moze jeszcze raz dla wszystkich.

Jest taki darmowy programik, ktory nazywa sie: pbupdate.exe poszukajcie sobie na klientach p2p. Ma juz pare lat, moze i jest nowsza niz moja wersja, ale wciaz dziala i aktualizuje PB w ciagu paru sekund, bez zbednego oczekiwania na aktualizacje po polaczeniu sie z serwerem, ktora moze trwac nawet i 10min w zaleznosci od serwera. A czasami moze sie nie odbyc wcale z powodu blokady opcji aktualizacji PB na serwerze, za co dostaje sie automatycznie kick z serwera.

Wiec warto sie wyposarzyc w takowy.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Dzięki za szybką odpowiedź ;-) .

Możesz jeszcze podać z jakiego źródła to pobrać dokładnie? Bo mi się miesza już.

Ja chcę wersje AA i dodatek, ale najpierw normalne AA...

Proszę o szybki link.

 

Pozdro :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...