Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dale

Użytkownik
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

 1. A po kolejnych 7 latach uważam, że uwaga LiuKasa jest na miejscu. Jak rozgrzebię GB żeby sprawdzić wg. checklisty Kocura gdzie mam nieszczelność, to zwrócę uwagę na ewentualne nadlewy :icon_smile:
 2. Ale mi chodziło o taki UVP (odcinający dopływ prądu gdy napięcie na batce spadnie poniżej wartości bezpiecznej) http://www.taiwangun.com/product_picture/full_size_marked/0caaff9310d91601f3ff25fdc975642e.jpg
 3. Czy posiada ktoś takowe zabezpieczenie (sprzedawane swojego czasu u Krakmanów za 30, 9 i 4zł) oraz miernik uniwersalny/omomierz i mógłby mi podać wyniki pomiarów oporu na wtyczkach? Mój po podłączeniu do repliki rozładował batkę do cna, a wynik pomiaru na wtyczce do baterii to 13,8kOhm.
 4. Jane's WWII Fighters. Kojarzę bo z kumplem ostatnio uskutecznialiśmy po sieci :)
 5. To w zasadzie już się możesz w ciemno nim trafiać. "Jedynka" była krótsza i pełna bajerów, "dwójka" jeszcze krótsza ale bardziej wybajerzona, a teraz nadchodzi "trójka". Myślisz, że to będzie 10 godzinna kampania jak za starych czasów? ;)
 6. To jeszcze dodaj ludzi, którzy rozumieją, że kupno gry to także rodzaj uhonorowania jej twórców. Są rzeczy które można zrobić i puścić w świat za darmo, ale za niektóre miło zobaczyć choćby grosze. Podrośniesz i posiądziesz wiedzę i umiejętności pozwalające np. napisać prosty ale przydatny program dla chociażby garstki ludzi to może zrozumiesz.
 7. Pozwolę sobie lekko odgrzać temat. Czy ktoś wkładał do stokowego PJ gen.III lipolkę 15C 1100mAh 7,4V lub 11,1V ? Jestem ciekawy czy daje radę, a bym wolał batkę w prowadnicy upchnąć. Nie zależy mi na ROFie, a średnio kulek mniej niż 300 wypluwam.
 8. Na szczęście można włączyć wersję angielską gry :D Swoją drogą twórcy muszą nas bardzo nie lubić, skoro spośród wersji angielskiej, niemieckiej, polskiej i czeskiej, jako jedyni zostaliśmy ukarani swojskim lektorem...
 9. Stop automatycznie krzyczy medyk gdy zaczyna leczenie ;) Z poziomu menu nie do zbindowania. Może w plikach siedzi.
 10. Pytanie ile w tym prawdy, i na ile można traktować serio "pismaka", nazywającego crackera Hakerem. A na takich jak on powinny być paragrafy.
 11. Przy włączonej konsoli i telewizorze (może jeszcze LCD 0.0 ) to faktycznie na prądzie szczędził ;) A kart graficzne podpisane Radeon, też całkiem ładnie grzały do niedawna. Nawet do 70* przy normalnej pracy. Nie wiem jak teraz.
 12. Dale

  erepublik

  Byście wiochy przynajmniej nie robili i ref linków nie dawali. Mnie osobiście zniechęca to do rejestrowania się w nawet najfajniejszych grach. W wojna z Niemcami nadal trwa, a dzisiaj to nawet powstanie rozpoczęli, abyśmy mięli co tłumić. www.erepublik.com <- bez ref linka
 13. A kto powiedział, że ma się tak stać?
 14. Pomijając fakt, że gra na padzie w FPSy to nie to samo co gra na PC'cie? Obserwuję tę dyskusję, i widzę, że wielką przewagą wg. konsolowców jest grafika. No spoko. Jest wypasiona, i zawsze ładnie śmiga. Ale coś poza tym? Nie bardzo, bo twórcy gier na konsole, do maksimum wyciągają ile się da z grafiki. Przykład to wspomniane MW2. Chociaż na moim starym PC z GF7300GT poziom grafiki jest dla mnie zadowalający. Są gry, do których nie podejdę na PC (bijatyki, FIFA/PES, spora część wyścigów, Final Fantasy XIII - ciężko złożyć kompa który pociągnie to na emulatorze), i o ile marzy mi się wła
 15. Mi się podoba jako taka odskocznia pomiędzy wydziałem a resztą zajęć. Szybka młucka i od razu przyjemniej człowiekowi. Do tego fajnie podane i z klimatem. Szkoda, że AI nie używają mołotowów i pipe-bombów (sic!). Tak żeby usiąść i przejść całą kampanię na raz, to faktycznie zbyt monotonna. Ale tak po jednym etapie na raz jest spoko.
×
×
 • Create New...