Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

problem z glockem 18c cyma ! pomocy !


Recommended Posts

Mój glock 18c cyma działał dobrze do czasu... kiedyś mama źle wyjęła aku z ładowarki :???: i urwała końcówkę. Jakiś czas potem glock przestawał działać :cry: bylem pewny ze to bateria, wiec kupiłem nowa naładowałem ja wkładam a tu nic niedzała :cry:

CO TO MOZE BYĆ I JAK TO NAPRAWIĆ??

Link to post
Share on other sites

Możliwe, że uszkodzona bateria spowodowała zwarcie i spalił się silnik (wtedy gnat niestety do śmieci). Możliwe też, że końcówka nie ma związku z awarią i to po prostu rozłączony kabelek.

 

Nikt tu nie ma w rękach Twojego Glocka i dlatego postawienie jednoznacznej diagnozy jest niemożliwe.

Link to post
Share on other sites

Eeee, Inferno jak by ci to powiedzieć ... obojętnie jakie zwarcie by się nie zrobiło to silnika nie da się spalić. Jedyna możliwość spalenia silnika to zblokowanie zębatek lub tłoka.

Generalnie trzeba by przejżeć cały obwód czy nie ma gdzieś przerwy czy coś, pozatym trochę śmieszne mi się wydaje żeby kupować nową baterię z powodu urwanej końcówki, ale cóż ...

Link to post
Share on other sites

Mnie ktoś mówił, że można (i to ktoś kto się zna), ale nie będę się kłócił, bo nie jestem elektrykiem. :roll:

 

EDIT: chmielu_luk, po Twoim opisie można stwierdzić, że coś z przerywaczem, ale jak w przypadku kolegi wyżej, trzeba rozebrać i obadać. Innej rady nie ma.

Link to post
Share on other sites

Bez obrazy Chmielu, ale jeśli zadajesz takie pytania, to lepiej sam sie temu nie przyglądaj.

 

Poza tym napisałem powyżej, że coś z przerywaczem. Przerywacz, jak sama jego nazwa wskazuje, powoduje przerwanie obwodu po zakończeniu cyklu (po wystrzeleniu kulki). W trybie auto przerywacz jest unieruchomiony i nie rozłącza obwodu, natomiast przy przestawieniu selektora na semi zostaje odblokowany i po każdym strzale przerywa dopływ prądu do silnika. Coś spowodowało, że przerywacz w trybie semi nie odblokowuje się. Nie powiem Ci co, bo nie wiem. Musisz do tego dojść sam, albo oddać do serwisu.

Link to post
Share on other sites

To i ja się dołączam ze swoim ( może niekolosalnym) problemem.

Pojawił się problem z batką bądź z ładowarką, właśnie nie wiem z czym. Ostatnio wtyczka w ładowarce zaczęła się wyginać i latać w luźno w ładowarce. Rozebrałem ładowarkę, żeby skorygować tą usterkę i wszystko ładnie znów luźno mogę ją wciskać do gniazdka. Batkę ładuję 4h i po naładowaniu glock śmiga aż miło. Tylko, że następnego dnia gdy go testuje przed strzelanką to strzela jakby miał za chwilę paść. i tak miałem już dwa razy. Dodam, że z batki ciekł mi kwas, ale tylko na początku jak dostałem glocka, potem przestał. Może ktoś wie czy można to naprawić, albo może co jest do wymiany bateria czy ładowarka? Proszę o pomoc

Link to post
Share on other sites

Lepiej zmień szybko batkę, bo jak kwas znowu zacznie ciec to stopi ci pistolet. :twisted:

 

A tak serio, to chyba logiczne, że skoro z baterii ciekło, to coś jest z nią nie tak. Skoro zaraz po ładowaniu działa, to znaczy ładowarka ładuje.

Edited by zdzisiu
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...