Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zdzisiu

Użytkownik
 • Content Count

  525
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by zdzisiu

 1. zdzisiu

  F2000 [G&G]

  Moja żyje i ma się dobrze. Co prawda nie narobiłem nią jakiegoś wielkiego przebiegu, ale wszystko śmiga jak trzeba. Mam w niej SP130 Guardera ściśnięte na maksa. ;)
 2. zdzisiu

  H&K G3

  SAR TAKTIK RIFLE II CA - RIS Guarder - Montaże Accushot - Trijicon Accupoint TR20G 3-9x40
 3. zdzisiu

  M16

  M16a4 CA. - body Guarder navy - Trijicon ACOG TA31F - chwyt pionowy G&P - okładziny Inokatsu
 4. zdzisiu

  M4

  M4 CQB Inokatsu, a do niego: - 14,5" stalowa lufa G&P - Aimpoint CompM2 - Surefire M951 - Matech BUIS - M203 leaf sight - G&P M203 QD Long
 5. zdzisiu

  Taktyczny

  Zamówiona wieczorem G3, została wysłana następnego dnia. Wszystko sprawne, sprawdzone. Tak samo jak z UMP kilka miesięcy temu. Nie wiem jak z serwisem gwarancyjnym i mam nadzieję, że nie będę musiał się przekonywać, ale sklep jak najbardziej rzetelny. :wink:
 6. zdzisiu

  M4

  M4 MOE od G&P, a do niego: - Magpul ASAP PTS - MS2 PTS - chwyt MVG PTS - krótka szyna PTS, a na niej Surefire G2L na montażu GFC - tłumik Knight's G&P - Hi-cap King Arms - Trijicon TriPower TX30 na montażu A.R.M.S.
 7. zdzisiu

  F2000 [G&G]

  Zawieszenie wygląda mniej więcej tak: http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/107125-fn-f2000/, jednak to jednorazowa robota, zrobiona z jakiegoś starego paska od chinola, nie zamierzam tego powtarzać. Stopka się trzyma, pasek nie przeszkadza w trzymaniu. Co do midów, to mogę powiedzieć tyle, że mid od Aresa nie wchodzi.
 8. No to czas na mojego Sławusia. M249 Para z długą lufą P&J Rozbrojona taśma amunicyjna Elcan M145
 9. zdzisiu

  FN F2000

  FN F2000 od G&G Czarna część paska to samoróbka, zielone to jakieś chińskie zawieszenie. Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
 10. Wie ktoś czy na tłumik płomienia Inokatsu (v2009, ale raczej bez znaczenia) pasuje kopia tłumika QD Knightsa od G&P?
 11. zdzisiu

  F2000 [G&G]

  Przedni uchwyt do pasa jest na takim zawiasie, przesuwa się na boki, więc lunety nie przesłania. Stopka faktycznie odpada, ja planuję zrobić zawieszenie na wzór tego: http://www.urbanertslings.com/fnstwiin16op.html Rozwiąże to problem stopki w 100%. Lufy i gumki nie zamierzam nie zmieniać dopóki osiągi nie spadną. Różnica długości lufy wewnętrznej między krótką, a długą wersją to o ile dobrze pamiętam 15mm, więc nie sądzę, żeby wpłynęło to na cokolwiek. :cool: Pozdro
 12. zdzisiu

  F2000 [G&G]

  Super! Dzięki. :icon_razz2: Jeżeli zatnie się znowu, przerobię go tak samo.
 13. zdzisiu

  F2000 [G&G]

  Co do warunków bojowych, strzela się super. Zasięg i celność bardzo dobre. Po dokręceniu prowadnicy na maksymalną moc w zasadzie nie ma sensu tego tuningować. Rof na baterii Intellect 9,6V 1100mAh taki sobie, ale nie tragiczny, na lipo 11,1V aż za duży. 90% kulek mieści się w tym kółku siatki celowniczej, więc celność miło mnie zaskoczyła. Karabin wogóle nie ciąży, sprawuje się super w terenie jak i budynkach. Wystąpił jednak spory problem, mam nadzieję, że jednorazowy i tylko u mnie. Replika nagle ucichła, bezpiecznik OK, bateria OK, wtyczki OK. Musiałem rozłożyć całość i ręcznie wcisnąć
 14. zdzisiu

  F2000 [G&G]

  Jako szczęśliwy posiadacz wersji hunter muszę powiedzieć, że karabin jest super. Śmiem twierdzić, że jeszcze nie miałem repliki, która leżałaby mi w rękach lepiej niż ten wynalazek. Plastiki bardzo solidne, nic nawet nie myśli, żeby zaskrzypieć i latać. Luneta jest bardzo dobra, składa się do niej intuicyjnie, gruba siatka i dobra jasność pozwala celować niewiele gorzej niż przez kolimator. Zobaczymy jak będzie w boju. Bałem się, że będzie to coś typu lunety do G36, jednak niepotrzebnie. Przyrządów mechanicznych nie ma w zestawie. Gearbox pracuje cicho i przyjemnie. Jeszcze nie miałem kiedy
 15. zdzisiu

  EBB

  To źle ci się wydawało. W oryginale też jest dust cover, czy tam klapka wyrzutnika, a zapewniam, że blaszki i gearboxa tam nie ma. ;-)
 16. zdzisiu

  AK 74

  Teraz mój. - AKS-74 D-Boys - GP-30 tejże samej firmy - Trochę wybrakowany utrudniacz dostępu do baterii znany szerzej jako PSO-1 z 1973 roku - Gumowa nakładka na kolbę P&J - Zawieszenie 3pkt bliżej nieokreślonej firmy Uploaded with ImageShack.us
 17. Jako iż szybkie i skuteczne celowanie przyrządami mechanicznymi mnie przerasta, a jednocześnie lubię wygrywać, przedstawiam moje pomoce. :-F Od lewej: 1. Elcan M145 2. Trijicon TriPower 3. Trijicon ACOG TA31F 4. EOTech 552 Wszystko oryginalne. ;-)
 18. Wyrobienie raczej nie ma tu nic do rzeczy. Montaż zaczyna gryźć i pluć, gdy tylko zbliży się go do Inokaca. :-F Wajchę zaciskającą można przekręcić dosłownie o 10 stopni, potem ani drgnie. Widać to na fotkach. Montaż jest raczej OK. Nie widać żadnych odkształceń itp, do szyny w Scarze Aresa pasuje po prostu idealnie.
 19. Niestety chyba rozczaruję niektórych w kwestii tego super odwzorowania 1:1 w stosunku do oryginału. Mianowicie oryginalny montaż QD S-ARMS za nic w świecie nie chce się dać zacisnąć na szynie upper receivera. Na przednich szynach tego problemu nie ma, ale kolimator zamontowany w tym miejscu wygląda nieciekawie.
 20. Podejrzewam, że marne szanse, o ile to wogóle możliwe. Swój Starowski wysyłałem do Asgshopu i powiedzieli, że się nie da, a wierzę w ich siły. ;-)
 21. Ten magnifier ma trochę luzów i o ile dokręcenie nie pomogło, to musisz się z tym pogodzić. Plus jest taki, że mimo wszystko kropka i tak zawsze jest na celu. Edit. Ajjjj, zakładam, że mówisz o tym FTS?
 22. zdzisiu

  ACOG 4x.

  Ebaybanned odpisał, że producenci mają w planach TA55. Czekam na jakieś szczegóły kiedy możnaby się go spodziewać, jednak na oryginalną siatkę bym nie liczył.
 23. Ściągasz chwyt z karabinu. Wykręcasz imbusy regulujące lunetę. Wypychasz lunetę do przodu (w stronę lufy). Odkręcasz od spodu 2 imbusy. Pozdro
 24. zdzisiu

  ACOG 4x.

  Kurde grzechotnik. Musiałeś to pokazywać? Teraz jest nas dwóch. 8)
 25. W KA jasność plamki woła o pomstę do nieba. W słoneczny dzień na polanie nie robi mu większej różnicy czy jest w nim bateria czy też nie.
×
×
 • Create New...