Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Trójmiasto - sklepy


Guest Kret

Recommended Posts

Ulica Swietojanska w Gdyni - sklep Wild Rover, nieco ponizej EMPIKu po przeciwnej stronie ulicy.

 

Wrzeszcz - jest jeden sklep w przecznicy od Al. Grunwaldzkiej, skrecasz tam, gdzie Bar Mleczny (ten wyzej, na rogu).

 

Innych nie pamietam.

 

Jakbys chcial kupic flecktarna albo kombinezon pancerny US, to pogadaj ze mna na Armageddonie. Bedzie kosztowac okolo 60 PLN (flecktarn, komplet, uzywany w dobrym stanie) lub 70 PLN (kombinezon US, pancerny, olive drab lekko sprany, dobry stan). Dostalbys w okolicach polowy listopada.

 

Pozdrawiam

 

Kret

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

A ktoś powiedział o Dziupli...w Gda głównym na prawo od złotej bramy(jak wchodzisz od strony Gilidi-centrum handlowgo)...możesz też poszukać po prostu w ciuchlandach z używaną odzieżą...słyszałem, że czasem można trafić na jakiś militarny ciuszek za grosze :)

 

aha ja rózwnież chcę sie pozbyć :P polskiego munduru + bonusy :)

 

pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ktoś tam chciał numer do paragrafu 22 w gdańsku:

Tel./FAX (4858) 301-95-41

 

Osobiście polecam ten sklep, całkiem fajny wybór rzeczy mają. Ktoś tam pytał jeszcze o sklep z gunami: ja najbardziej polecam military.pl albo jakiś z internetowych spoza trójmiasta.

 

I teraz pytanie: Do AMW wejście jest przez główną brame ? i czy mają tam jeszcze jakieś rzeczy do sprzedania ?

 

Pozdrawiam...Adios

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...