Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Replikę na inną...............

A tak na poważnie to za tą kasę to preckę gumkę na lepszą, łożyska (o ile wiem w Wellu są plastikowe) i reszta zostanie Ci na montaż gdzieś w serwisie bo jak mniemam sam tego nie zrobisz. Tylko że jak dla mnie szkoda kasy w tą replikę pakować. Już lepiej ją sprzedać, dołożyć to co masz ewentualnie trochę dozbierać i kupić markową używkę, ew. II gen P&J która o dziwo pojawiła się wreszcie.

Link to post
Share on other sites

Mam R8 i z całą pewnością nie ma w nim metalowych łożysk, są teflonowe ślizgowe (miejmy nadzieję że to rzeczywiście teflon a nie plastik).

 

Nie wnikam do tego czy opłaca się tuningować tą replikę czy zmienić na inną (oczywiście jeśli ci się podoba to czemu nie).

 

Myślę że w tej cenie spokojnie zmieścisz się z wstawieniem precki (może być i dłuższa ukryta w tłumiku własnej konstrukcji, bo żeby oryginalny zamontować to trzeba by conajmniej 250zł, sam jestem w trakcie doradiana tłumika i opiszę jak skończę), gumka HU, zestaw cylindra stock CA, metalowa prowadnica stock CA, spring M100 i na wszelki wypadek zmienił bym też te łożyska na metalowe.

Link to post
Share on other sites

Używane rzeczy po ftk kup. Ludzie masowo montują ftk huragana w CA czego owocami są tanie a dobre części w komisie :D

Wkładasz metalowe łożyska, żółta głowicę tłoka CA głowicę cylindra CA, dysza jest ok, sprężynę na 130%CA/m100, prowadnicę na mosiężną CA i wszystko śmiga :) jeśli sam składasz to zmieścisz się w 80zł z tym. Lufka 100, czarny silikon systemy 30 i jest akurat 250zł a osiągi ponad przeciętną. Nie licząc Mazowsza (stock 400fps :-F )

Link to post
Share on other sites

Jeśli komuś zależy na czymś naprawdę oryginalnym to w tej cenie jest osiągalny:

"sub kbk m" R8-MGBW (małogabarytowa broń wsparcia).

 

r8mgbw1xc6.th.jpg

 

r8mbgw3pf3.th.jpg

 

r8mbgw2yv1.th.jpg

 

Wydatki:

-rurka PCV d=3cm, krótka + mufa + zatyczka

-rurka PCV d=5cm, krótka

-otulina do rurek d=1cm

-otulina do rurek d=3cm

----------------------->ok.20 PLN

-lufa prec. do AK (455mm) Deepfire

-prowadnica Systema

-Spring CA 120

------------------------>ok.213 PLN

całość=233+koszty przesyłki.

 

Na zdjęciach jest jeszcze dwójnóg ale to już + 180 PLN. :roll:

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 8 months later...

Oh, na początek to odpowiem na twoje pytanie z tego drugiego tematu (bo nie chce mi się pisać dwa razy).

Nie sprawdzałem czy pasują inne magi, prawdopodobnie nie powinno być z tym problemu. bo nie kojarzę aby ktoś o tym specjalnie pisał, ja uznałem że do takiego badziewia nie opłaca się kupować innych.

 

Ad.1 Wymiana jakiejkolwiek części w tej replice na stock CA nie wpłynie negatywnie na działanie repliki.

Części w replice są troszkę słabsze (albo nawet na podobnym poziomie) co stock CA, za wyjątkiem łożysk które są tandetne i plastikowej prowadnicy, sprężyna z moich osobistych obserwacji jest nieco mocniejsza niż stock CA.

 

Ad.2 Moja teraźniejsza replika jest poskładana na GB i zębatkach z tej G3, zastanawiam się nad wstawieniem M110 lub "ubitej" M120, nowe M120 myślę że też by dało radę pociągnąć ale wolę nie ryzykować bez choćby jednego łożyskowania (głowicy tłoka lub prowadnicy).

 

Jeszcze raz podkreślę że podstawą jest wymiana łożysk, prowadnicy i prawidłowe wypodkładkowanie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...