Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Guest Miles_ACE

Można. Na początku wybijasz dwa bolce i demontujesz:

 

http://img266.imageshack.us/my.php?image=dscf3204qg1.jpg

 

Następnie przekładasz na drugą stronę i składasz w odwrotnej kolejności. Można także przymocować zaczep pod lufą. Należy się strochę posiłować z wybijaniem, gdyż wszystko twardo siedzi. U mnie wygląda to następująco:

 

http://img520.imageshack.us/my.php?image=dscf3203ni1.jpg

 

PS. Moja eMka to nie p&j, ale budowa jest identyczna więc nie powinno być problemu.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja mam M4A1 i strzelam kulkami 0.20 i często schodzą na lewa stronę i hop-up słabo podkręca tylko co jakiś czas tak podkręci aż lecą pionowo...

i wydaje mi się, że jak na 370fps to zasięg nie jest powalający.

kulki lecą mi na tak na 35m

 

to wina lekkich kulek?

 

i każdy nowy co chce kupić P&J II gen. musi sobie kupić lepsza baterie...

Link to post
Share on other sites

Podczas pierwszej strzelanki mojej P&J wszystko bylo oki do czasu...zaczela walic co 3-4 kulke...mag był w porzadku...podpielem aku z m4 jg i walił dobrze...doszedłem do wniosku ze to wina aku ale...tu pojawia sie moje pytanie....czy mam kupic baterie 8,4? czy 9,6? i jesli jedna z nich to 1200 czy 1400...Od tych cyferek rozbolala mnie glowa...Prosze o poinstruowanie mnie .Z gory dziekuje o pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Wrócę jeszcze do tej mojej nieszczęsnej śrubki. Właśnie próbowałem to jakoś zaklajstrować lakierem do paznokci i nic to nie dało. Śrubka już nic nie łapie w miejscu co Krakmani rozwiercili, widać tam jakieś resztki kleju, tak jakby chcieli skleić metalowy RIS z połówkami body :roll:

Spróbuję poxiliny, może jak stwardnieje to coś srubka chwyci, zobaczę.

Jeżeli to nie pomoże, to czy mogę przewiercić to miejsce łączenia body z lufą zew. na wylot i wstawić jakąś inną śrubkę?

Jaki to będzie miało wpływ na późniejsze montowanie metal body?

Czy ono też jest przykręcane do lufy w tym miejscu?

Link to post
Share on other sites

Podczas pierwszej strzelanki mojej P&J wszystko bylo oki do czasu...zaczela walic co 3-4 kulke...mag był w porzadku...podpielem aku z m4 jg i walił dobrze...doszedłem do wniosku ze to wina aku ale...tu pojawia sie moje pytanie....czy mam kupic baterie 8,4? czy 9,6? i jesli jedna z nich to 1200 czy 1400...Od tych cyferek rozbolala mnie glowa...Prosze o poinstruowanie mnie .Z gory dziekuje o pozdrawiam.

 

Polecam 9,6V 1400mAh firmy intellect.Bardzo dobra bateria typu mini.Starcza mi na dwie strzelanki w tuningowanej 74ce. Większe napięcie w baterii da Ci większą szybkostrzelność.Większa liczba mAh mówi o tym ,że można na niej dłużej strzelać.Kupuj z tej strony tro taniej wyjdzie tylko ,że będziesz musiał poczekać.Nie wiem jak z ładowarką od tych P&J czy ładują również 9,6.Jeżeli nie to ładowarką ansamanna naładujesz wszystko.

Edited by johny89
Link to post
Share on other sites

No to witaj w KLUBIE KRZYWYCH LUF ;-)

Spróbuj lufę odgiąć lekko w prawo, w tą szczelinę po lewej stronie która się pojawi wciśnij jakiś cieńki kartonik, obwiąż ze dwa razy tą szczelinę taśmą silikonową do uszczelniania rur(spróbuj kilka kropel KROPELKI), na koniec obwiąż to czarną izolką żeby to jakoś zakryć. W moim przypadku to trochę pomogło.

Link to post
Share on other sites

A u mnie po wymianie batki na intelekta wszystko śmigało, aż miło. Do teraz.

 

Gdy podłączałem magazynek coś mi wystrzeliło z boku karabinu. Był to przycisk zwalniający magazynek. Znalazłem drania, tak samo sprzęzynkę i śróbkę.

Podczas eksploatacji spręzynka zerwała gwint wypychając przycisk. Teraz mam dylemat jak to doczepić. :wink:

Edited by botau
Link to post
Share on other sites

A u mnie po wymianie batki na intelekta wszystko śmigało, aż miło. Do teraz.

 

Gdy podłączałem magazynek coś mi wystrzeliło z boku karabinu. Był to przycisk zwalniający magazynek. Znalazłem drania, tak samo sprzęzynkę i śróbkę.

Podczas eksploatacji spręzynka zerwała gwint wypychając przycisk. Teraz mam dylemat jak to doczepić. :wink:

 

mozesz kupic.....ps umnie po wymianie bteki rowniez wszytko gra...{nawet na 8,4 chodzi az milo}

Link to post
Share on other sites

A u mnie po wymianie batki na intelekta wszystko śmigało, aż miło. Do teraz.

 

Gdy podłączałem magazynek coś mi wystrzeliło z boku karabinu. Był to przycisk zwalniający magazynek. Znalazłem drania, tak samo sprzęzynkę i śróbkę.

Podczas eksploatacji spręzynka zerwała gwint wypychając przycisk. Teraz mam dylemat jak to doczepić. :wink:

http://asgshop.pl/produkt.php?id=624

 

Hmmm jesteś już 3 osoba której się to stało, Mi również.

Link to post
Share on other sites

Co????!!!!! TRZECIĄ???? Ta.... Prawie każdy posiadacz P&J albo już to miał, albo będzie miał.....Nie kupuj nic na ASGshopie bo to strata pieniędzy, lepiej poszukaj nowej, ciut dłuższej śrubki od tej co się urwał(ja znalazłem i wszystko działa jak należy). Co do machającej się szyny RIS to też winna jest śrubka-trzeba wkręcić nową(dłuższą)-u mnie po wymianie na dłuższą i dokręceniu na chama pomogła-szyna nawet nie drgnie :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

dzisiaj postrzelałem sobie z M4 S-system w ogrodzie u kolegi do celu oddalonego o około 20m. Kulki leciały sobie w kulki - szczerbinkę musiałem przesunąć maksymalnie w prawo?. Kulki zaczęły idealnie wchodzić w cel :-P . Po dokładniejszych oględzinach stwierdziłem że muszka jest delikatnie przechylona w prawo :-F . Wystrzeliłem dwa hi-cap kulki G&G 0,25 i Pestki 0,25 - wszystko działa bez zarzutu .

Link to post
Share on other sites

Jak wstawisz tam normalną komore HU i sylikon guardera to dopiero będzie bez zarzutu ;-). Po wstawieniu ww gumki zasięg maksymalny na pestkach 0.23 jest taki sam, a nawet ciut ciut większy(1 metr :-F ) jak na stock'owym HU i blastkach 0.2. A i kulki tak nie tańczą ;-)

Link to post
Share on other sites

Mój problem został pokonany 8-)

 

Byłem wczoraj w Częstochowie i kupiłem u masterbator-a intellecta 9.6v porównywałem z 8.4 tego samego producenta i postanowiłem dopłacić(tak zdobyłem sie na ten szczytny cel :wink: )25 zł

Miałem w nim baterie kan 8.4v (dziwnie strzelał na semi jak i auto tzn. wydawał tak dźwięk : rzyt (dźwięk naciąganej sprężyny-jeśli wtedy puściłem spust= zacięcie)i dopiero strzał a rof był tragiczny co jak Browning Automatic Rifle w BF 1942 :-F tak samo było na standardowej.

 

Intellecy 8.4 v wyeliminował ten stopniowy strzał na semi i polepszył rof,a intellect 9.6 jest zaje@#$%&* mocny. :-F

 

Warto doplacić do tego 9,6 v wierzcie mi...

Edited by biohazard4
Link to post
Share on other sites

problem z batką brata nie zniknął. próbowaliśmy na innych bateriach (m.in. sanyo) 8.4V i 9.6V ale słychać tylko jakby trybił silnik i nic więcej ani nie słychać pracy tłoka ani zębatek tylko taki "zgrzyt". do krakmana jeszcze nie odsyłał repliki ale to chyba nieuniknione bo grzeje się nie tylko bateria ale i przewody przed i za bezpiecznikiem (po 5-cio krotym naciśnięciu spustu w trybie semi bateria i przewody parzą w ręce :poddanie: )

Link to post
Share on other sites

Mam replike PJ 16 2 generacji i po jednej strzelance cos sie stało z selektorem ognia, na semi zaczol mi strzelac auto!?

 

Co dziwne było, ze po rozladowaniu batki intelecta 9,6V 1400mah wsadziłem ta stockową i wtedy zaczeły sie problemy miedzy innymi z selektorem i pozniej zgrzyt(jak wczesniej pisaliscie);/

 

Czyzby to była tylko i wylacznie wina batki??

 

(I jeszcze takie male pytanko:)

 

(Jak zamontowac pas trzypuntktowy do PJ 16?, TO moj pierwszy aeg wiec...

Mogłby ktos zrobic fotke i pokazac???Bylbym bardzo wdzieczny)

Edited by Pans lord
Link to post
Share on other sites

Widzę że bardzo narzekacie na PJ. Ja osobiście mam PJ4 R.I.S. II byłem na 2 strzelankach, postrzelałem sobie też pod domem (przebieg ok 1k) i naprawde jestem zadowolony. Jedyne co mi nie pasuje to gumka HU i miło by było wsadzić precke. Bateria jest OK. Może to po prostu jakieś trefne pojedyńcze egzemplarze...

 

//Edit

@dejek udało Ci sie wsadzić batke?? jak coś to mogę ci opisać jak to trzeba zrobic

Edited by mariush13
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...