Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

*hmm, akurat za 8 i pół stówy to eMki RIS'a w życiu nie kupisz, nawet używanego...

*tak, body troche razi - ale dlatego karabin kosztuje 550 a nie 1300

*spręzyna 110 m/s (stockowa) spokojnie wytrzymuje 50.000 przebiegu - widać nie czytałeś recenzji bulliego :-P

*jak na chińczyka - wykonanie jest imo zaskakująco dobre

*jak dotąd więcej niż 370 fps w stocku w eMce uzyskało tylko G&P...(no...i PTW :lol: )

*hmm.. na forum główne problemy z PeJotami to problemy z......bateriami - które po prostu trzeba wymienić bo są do kitu (oprócz tych dołączonych do kolby SF - wytrzymuje po załadowaniu spokojnie ponad 4 hicapy)

*ja wyciągając karabin z pudełka jakoś NIC nie musiałem wymieniać - ciekawe - od razu działał tak jak należy.

 

Ponadto jeszcze nie mialem z nim żadnych problemów - no może oprócz wkładania batki do tej kolby SF :-P

...może dobra sztuka - może świadomość, że składał to jakiś słaboopłacany Chińczyk ...może dlatego, że wiem że to nie jest prawdziwa broń...nie wiem.

Wiem tylko, że nie przepłaciłem i nic lepszego za te pieniądze bym nie kupił, a przy jeszcze dość niewielkim wkładzie finansowym (metal body - bo warto tu w nie zainwestować) otrzymam naprawdę pełnowartościowego aega

 

*co do kruchości uszek - to tak - są kruche ale jesli nie będziesz rzucał karabinem to nie połamią się

*szkielet GB i zębatki są z dobrego jakościowo metalu

*lufa lata - niewiele ale lata (nie przeszkadza w celowaniu) - trzeba zmienić na metal body albo coś kombinować

*jesli masz mozliwosc kupna CA/GP/GG emki za 600 zł to nie warto - jesli nie masz takiej możliwości to warto :-o

*osobiście jestem zadowolony z zakupu ale dopiero po zakupie metal korpusu zadowolenie będzie stuprocentowe

 

Ani nie bronie swojego, ani nie chcę sie kłucić, ale wkurzają mnie takie posty, które nic nie wnoszą, a tylko zniechęcają innych do zakupu i wprowadzają zadyme na forum.....chodzi o potwierdzone czymś fakty a nie subiektywne, bezpodstawne opinie...

 

sorry za takie wypracowanie ale musiałem..

pozdro.... ;-)

Link to post
Share on other sites

*hmm, akurat za 8 i pół stówy to eMki RIS'a w życiu nie kupisz, nawet używanego...

 

Chcesz to Ci powiem na PW co kupiłem za 850 zł... Zdziwisz się.

Body w Pejocie mnie odrzuca na kilometr. Wykonanie? Żenujące, przynajmniej w egzemplarzu kolegi- ale nie sądzę aby cokolwiek się różnił od innych. Nic nie musiałeś wymieniać? No to gratuluję, bo u kumpla gumka hop up powinna wylecieć zanim ją wsadzili.

Link to post
Share on other sites

Już Ci mówię jakie mam dokładnie zarzuty:

 

Body: Miałem wcześniej SRC, porównywaliśmy body SRC, TM i PeJota. Sam chyba się domyślasz które miejsce zajął Pejot :)

Kolba stała: Wykonana z plastiku który błyszczy się jak psu jajca, na górze widać ochydną pozostałość po odlewie.

Foregrip: Wykonany z identycznego plastiku jak kolba.

Rączka transportowa: Widać jakieś pozostałości po odlewach, ogólnie jakas taka zrobiona na odwal.

 

Chwilowo tyle pamiętam, jak chcesz to w sobotę znowu wezmę Pejota w łapy i zobaczę o czym zapomniałem.

Link to post
Share on other sites

Moje trzy grosze:

1 Replika chodzi jak Fiat 126p,grzęzi,mieli i turkocze...za każdym strzałem czuje sie jakbym trzymał wibrujący telefon w rękach...bezcenne

2 Plastik fantastik tak jak każdy z was już powiedział....kicha.....

3 Chwiejna lufa (bynajmniej w tym z którym miałem do czynienia) wcale nie wyglądała na wersje "niby poprawioną"

 

Aż strach sie bać co trzeba byłoby wymienić żeby to jako tako banglało...nie wiem może to ja widziałem pechowy egzemplarz.....

Link to post
Share on other sites

A widział ktoś m4 RISa (foregrip faktycznie kiepsko wygląda) z metalbody np G&P ?

czepiliście sie tej chwiejnej lufy - może i komuś bardzo lata ale jak bedzie po wymianie na metal body ?

Z rączki transportowej w przyszłości nie będe korzystał bo i tak kupie kolimator...

Wszystko kręci sie wokół tego body - nikt nie bierze pod uwage, że kupując PJ niektórzy od razu od początku wiedzą, że będą je wymieniali na metal....

Link to post
Share on other sites

Dude1, ale jaki sens wymiany body na metal kiedy można już za te pieniądze kupić CA ? Dostaniesz lepsze body i ładniejsze bebechy.

 

Sądze, że duża część ludzi broniących te karabiny nigdy nie posiadała karabinu markowej firmy i dlatego też nie ma porównania.

 

Hop up jest w porządku bo nie wiecie jak powinien działać taki "prawdziwy hop" ;) i tak dalej...

Link to post
Share on other sites

Lufa lata? A przecież w PeJotach miała nie latać... Nic nie zrobisz, możesz podokręcać, coś podłożyć, ale niestety Pejotowskie body jest na tyle gówniane że jedynie metalbody to zlikwiduje.

 

A hop up... Stockowa gumka jest do dupy, może jej wina? A może egzemplarz wcale nie ma 370 fpsów?

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak u was ale ja mam P&J M16A3 i nie narzekam na chwiejność lufy porównywałem z kumpla G&P też M16A3 i kumpel się zdziwił że tak samo lata lufa!

Ten sam kumpel doradził mi właśnie P&J, oraz sam kupił sobie P&J RIS.

 

P.S. Mają ponoć wyjść metal body P&J i mają kosztować poniżej 200zł, i te właśnie metal body będą zakładane w P&J 3 generacji.

Link to post
Share on other sites

Tak jak kolega wyżej, także posiadam M16A3 PJ II generaton. Kupując ten egzemplarz, kierowałem się bebechami w GB, ponieważ wiem i jestem pewien, że wytrzymają długo. Body. Jeśli się kieruje bebechami w GB, to jakość body mnie nie interesuje, czy nie mam racji? Śmieszą mnie typy, które piszą "po co kupywac metal body SRC albo G&P! Przecież za tą kasę wyrywasz CA!!! ŁAŁAŁA" ludzie kogo to obchodzi, że można wyrwać CA w dobrym stanie? Mnie nie! Ludzie chcą wymieniać body na metal, ponieważ wyjdzie to taniej niż nowe CA, ICS, G&P itd. Po za tym tuningując mocowo replikę P&J'a Czy to G&P i tak wymienia się wszystkie bebechy w środku i tyczy się to wszystkich replik od chinoli przez ICS itd. koncząc na CA czy nie mam racji??

 

P.S Ja osobiście planuje do swojej emki kupić.

 

Body Guarder'a,

+ gratis - Metal komora Hu i gumka Hop Up

BoreUp Guarder'a

 

Panowie kupując to wszystko mam satysfakcje, że zamontowałem to sam i że mam teraz replikę wysokiej klasy

 

P.S Lufę precke wstawiłem 550mm Guarder'a

niedość że z PJ zostaje mało, to moge na zlocie mówić, że mam M16A3 Guarder'a xD

 

Jaruś (Splinter) nie bądź taki hop do przodu, ponieważ sam się zdziwiłeś tym, że moja Emka trzyma sie kupy BDB. Jedyną wadę jaką wymieniłeś to, to, że głośno chodzi i że krótka lufa jest!

 

Pozdro: W18(Cycu)

Edited by Walduś_18
Link to post
Share on other sites
..."ponieważ wiem i jestem pewien, że wytrzymają długo. "

 

No offence, ale chyba sobie jaja robisz. Sam je produkowałeś? Czy wierzysz ślepo słowom krakmanów?

 

Co do wymiany bebechów - zależy jaki tuning planujesz. Nie zawsze po prostu wypieprzasz GB i wkładasz nowy.

Edited by PieTrzaK
Link to post
Share on other sites

No offence, ale chyba sobie jaja robisz. Sam je produkowałeś? Czy wierzysz ślepo słowom krakmanów?

 

Co do wymiany bebechów - zależy jaki tuning planujesz. Nie zawsze po prostu wypieprzasz GB i wkładasz nowy.

 

Części te są na pewno lepsze od plastiku, mimo, że nie jestem tylko w tym GB zadowolony z mosiężnej głowicy cylindra po za tym reszta jest OK

 

Jeśli planujesz tuning idioty(bez urazy) czyli 550FPS z metra serią do budynku to wszystko się wymienia...

Link to post
Share on other sites

A czy my gadamy o replikach replik z plastikowym GB? Bo ja w replikach klasy średniej czyli PJ/JG/BOYI plastiku jakoś tam nie widzę. No chyba że masz u siebie metalową dysze czy popychacz, to przepraszam.....

 

No i nie mówię o tuningu to niekoniecznie o 550 fps. Ale tak ze 400. Krakman nie daje gwarancji że na m120 GB się nie posypie... Pisza jedno (znaczy że powzmacniane, ah i oh), a jak sie ich wypyta o konkrety związane z tuningiem to nagle piszą co innego.

Link to post
Share on other sites

Napis "wzmocnione" istnieje również w replikach CA, a, że wzmocnione to jak im to udowodnisz?? Nie gadamy o plastik GB, ale skoro porównujesz body CA z Body P&J, to moje porównania mają się jak najbardziej na miejscu. Równie dobrze na M120 może się posypać GB. CA (przecież wypadki chodzą po ludziach) Skoro mówisz o tuningu do 400FPS, to równie dobrze wystarczy Bore Up, precka silikonowa guma HU i 400 FPS mamy gwarantowane i aby to uzyskać musisz wstawić to do CA jak i P&J II gen.

Link to post
Share on other sites

Body Guarder'a,

+ gratis - Metal komora Hu i gumka Hop Up

BoreUp Guarder'a

 

Panowie kupując to wszystko mam satysfakcje, że zamontowałem to sam i że mam teraz replikę wysokiej klasy

 

P.S Lufę precke wstawiłem 550mm Guarder'a

niedość że z PJ zostaje mało, to moge na zlocie mówić, że mam M16A3 Guarder'a xD

 

Zachowajcie to dla potomnych. Bo warto xD xD xD!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...