Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Zakupiłem replikę PJ4 P&J i mam problem z dołączonym do niej hi capem. Hi cap od samego początku nie chce podawać wszystkich kulek. Na semi jest wszystko ok jednak problem występuje na funkcji auto. Leci co 3,4 kulka. Na początku myślałem że problem tkwi w braku oleju silikonowego w magazynku. Kiedy już go nasmarowałem przez chwile było dobrze. Potem jednak znów występowały problemy z podawaniem BB. Więc oddałem magazynek koledze z drużyny i po rozkręceniu nie stwierdził żadnych wad (nadlewek, pęknietej sprężyny itp).

 

O co może chodzić. Będę wdzięczny za pomoc.

 

PeTer

Edited by PeTer_Legnica
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Trochę po czasie, ale jako posiadacz ów magazynka się wypowiem. Nic tylko do kosza, one po prostu są badziewne, choć gdy niedawno rozmawiałem z Krakmanami mówili, że teraz dają lepsze magi bo na poprzednie dużo osób narzekało, aktualne podają jak należy. (podobno)

 

PS. mam do sprzedania Hi-capa PJ... tanio ; )

Link to post
Share on other sites

Mam 4 lowcapy P&J kupowane w różnych okresach (widać na jednym nawet inną mieszankę koloru - ma inny odcień, czyli z innej parti).

Każdy podaje mi idealnie i na komorze HU pierwszej niestandardowej serii Cymy i na komorze HU P&J.

 

W Hicapach, np spróbuj wyrzucić ciężarek zamachowy.

U mnie to + wlożenie w łepek głównej sprężyny "ślimak" kawałeczka plastiku co by ten łepek nie przeskakiwał w obudowie tego ślimaka tak łatwo, wystarczyło, żeby mag podawał koło 90 kulek bez problemu. Uwaga, żeby nie wyjmować tego ślimaka bo można go wkładać pół dnia potem.

Edited by RED (Lone Wolf)
Link to post
Share on other sites

Mój HC też początkowo nie chciał podawać kulek...

Wystarczyło go rozłożyć na części pierwsze (nie ruszać tylko ślimaka, o którym pisał RED (Lone Wolf)), dokładnie wyczyścić suchą szmatką, delikatnie psiknąc siliconem i złożyć do kupy... Wcale nie musiałem wyciągać ciężarka...

 

Po tym zabiegu HC podaje cacy... Na jednym długim podkręceniu idzie calutki mag (300 k), bez żadnych pustych strzałów...

 

pzdr

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...