Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

Zastanawiałem się nad zakupem chińskiej repliki w okolicach 500 zł. Byłem już zdecydowany na M4A1 Pejota, przemawiał do mnie ten gearbox, potem dowiedziałem się o tandetnym magazynku, baterii i niestandardowej komorze HU... Zacząłem zastanawiać się jeszcze nad M16A2 JG, MP5 J JG i M14 AGM, ewentualnie jeszcze Thompson (ten z military.pl) i Steyr JG.

Która z tych replik będzie najmniej awaryjna, będzie miała łatwo dostępne części zamienne (tutaj M14 raczej odpada) i która będzie miała najlepszy zasięg w stocku?

Wygląd repliki to dla mnie sprawa drugorzędna, na to raczej nie patrzę w rękach mi wszystko z wymienionych dobrze leży :P

Jeśli temat powinien być w dziale "dla zielonych" to proszę o przeniesienie.

Link to post
Share on other sites

Nie koniecznie. Ja sam zamierzam kupić czternastkę, a za 120zł masz tuning do 390fps. Do M14 pasuje dużo części od v.3. Ja bym brał M14 z łożem drewnianym. Pięknie wygląda, klimacik wiadomo jaki, ten niesamowity dźwięk zamka, i dość łatwy tuning do 430fps. Do tego bipod P&J i dobra luneta/kolimator (a z tego co wiem, to lubisz taki klimacik) i para-snajper jak się patrzy.

Edited by dr_wisla
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 1 year later...

Bardzo ciekawie zapowiadajacy sie temat, jednak malo rozwiniety, dlatego postanowilem go odkopac. Na pewno wiele osob stoi wlasnie przed takim dylematem ktora z tych firm wybrac. Podobnie jak ja. Wiem, ze wiele razy byly juz poruszane takie tematy. Jednak najczesciej na temat jednej z firm. To forum dotyczy porownan, wiec mysle, ze jest to dobre miejsce na tego typu temat. Prosilbym wiec o wypowiedzenie sie osob, ktore mialy stycznosc z tymi firmami. Patrzac szczegolowo, ja osobiscie chcialbym zakupic M16A3, aczkolwiek zastanawiam sie nad firma jedna z tych trzech. Najlepiej gdyby byly to osoby, ktore mogly porownac repliki tych firm.

 

Pytanie troszke odbiegajace od tematu:

Czy lepiej zakupic nowa replike z gwarancja, ktorejs z tych firm, czy uzywana M16 firmy ICS bez gwarancji za ok. 800zl?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...