Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M16A1 na tanie militaria


Recommended Posts

:strach: fajer, paf paf paf. Ale żeby nie było offtopa. M16 odłóż, nie patrz na to, kup sobie mossberga z de. Znajdziesz je na www.taiwangun.com . Są one mocne (jak na broń początkującego ^^) ale drażni brak celownika, zasięg mają przyzwoity. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Mam tę broń. Kupiłem inną M-kę za 49zł ale nie mieli jej więc wysłano mi tą prezentowaną tutaj. Jako, że była to moja pierwsza broń byłem z niej początkowo zadowolony. Ale jak już kupiłem shotgun Double Eagle za 55 zł (tactical) i w tym ładowarkę to poczułem wreszcie jak fajne może być ASG. Dlatego radzę na początku- nie kupuj jej. Kup sobie shotgun tactical skoro lubisz amerykańskie kształty oraz dokup laser choćby za 9.99 który precyzyjnie określi tor lotu kulki a czeka Cię naprawdę dobra zabawa. A do shotgunów polecam kulki 0.25. Pozdrawiam ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja kupiłem go ostatnio z taniemilitaria.pl i jestem happy. Dzis go dostałem a włąściwie nie jego bo dostałem zamiast M16A1 to M16A2 chociaż różnią się jedynie wyglądem obudowy na rurkę. Tylko raz z niego strzeliłem a jutro chyba z kumplem (jak znajedziemy czas) idziemy na sesje. Miałem szczerze mówiąc trochę problemu z załorzeniem tej obudowy ale tata mi pomógł i strzelam. Najpierw musisz przykręcić lufe do rurki. Nie mówie że mnie nie stać na ASG ale staram się czerpać z ASG zabawę jak najtaniej oczywiście nie kupując lip za 9 zeta. Jeśli stać cię tylko na taki sprzet i złapałeś zajawke na ASg to kup sobie go i nie patrz na rady tzw. panów komandosów. ASG by Happy ! :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...