Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bad Toys.


Recommended Posts

Chyba już większość forumowiczów zauważyła hmm.. niedopracowanie sklepu "bad toys" (tak tak... pan, pani i piesek z mp40 ;-) ).Ale na początku nie było mi do śmiechu... wysłałem do nich meila:

 

 

"> Witam,

> Zajżałem na pańtwa stronę i musze powiedzieć jedno:

> Takiego niedopracowania i błędnych informacji DAAAAWNO nie widziałem (Nie

> chodzi

> mi o to, że broń, którą próbujecie opchnąć można... hmmm właściwie nic z nią

> nie

> można). Moro wood?? co to cholera jest moro wood? Państwo nawet nie wiecie co

> to

> jest moro, nie wiecie jak swoje produkty nazwać. I jak można kłamać, że wasza

> "broń" ma 40 m zasięgu... chyba jakbym nią kurde rzucił.

>

> Pozdrawiam."

 

 

Dostałem odpowiedź:

 

"Witam,

Dziękuję za konstruktywną krytykę. Opinie naszych użytkowników pozwalają nam jeszcze lepiej dopracować nasz sklep. Czy oprócz tego co napisał Pan w e-mailu do nas, jest coś co budzi wątpliwości ? Chętnie pozmieniamy dane które mijają się z prawdą,

 

pozdrawiam"

 

 

 

Tu powstaje prośba do Was ludu... Widząc choć to, iż właściciele nie napluli mi w twarz, mozna wywnioskować, iż "Bad toys" chcąc zrobić konkurencję dla sprzętu z allegro wogóle nie dostrzegli porządnych sklepów. Nie wiem co mnie do tego pcha, w końcu to nie mój sklep, ale zacznę z nimi korespondencję, wyjaśniając iż jeśli liczą na normalnych konsumentów i dalsze rozwijanie się w branży, to powinni wejść z czymś nowym na rynek i na Boga... nie z zachwalaniem żywcem wyjętym z bazaru. I teraz pytanie:

Pomożecie mi zbudowac sklep? :mrgreen: :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Edited by Rak
Link to post
Share on other sites

Wątpię. Typowa PR'owska wymówka. Zresztą nazwa tego sklepu mówi sama za siebie.

Zresztą nie mają się za bardzo w którą stronę rozwijać. Krakman i Airsoftguns obstawili cały import z szanujących się firm, ale jeśli ci z Bad Toys mają w biznesplanie sprzedawać zabawki, to najlepsze, co mogą zrobić, to nie twierdzić, że to porządne repliki airsoftowe.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...