Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5 "Well'a" zaciety?


Recommended Posts

Witam.

 

MP5 "Well" V2 Jak w opisie. Wystrzelilem 4000 kulek i odmowil posluszenstwa. Po jednej ze strzelanek odstawilem bron na polke a akumulatorek do ladowania. (Wszystko bylo ok). Kiedy podlaczylem akumulator i oddalem strzal uslyszalem tylko naciagniecie sprezyny. Po kilku minutach na WMasg znalazlem opis jak rozlozyc bron. Gdy mialem przed soba gear box okazalo sie ze sprezyna jest naciagnieta ale tlok nie chce "zostawic" zebatki i wystrzelic. Rozlozylem wiec gear box i zlozylem jak umialem. Problem jednak pozostal. Naciagniecie... i nic. Oddalem bron koledze do naprawy. Po wymianie peknietej prowadnicy i profesjonalnym zlozeniu bron nadal sie zacinala.

 

Jesli ktos wie jak to naprawic to prosze o kontakt na PW.

 

W kraju bede dopiero 15 sierpnia. Mam nadzieje ze znajdzie sie ktos.

 

Przepraszam za brak polskich liter :P

Link to post
Share on other sites

Jeśli nie sprawdzałeś na innej batce to jej/chińskiej ładowarki wina.

Zużyty silnik(nie wiadomo jaki odpad dają czasem do chińskich aeg, aczkolwiek cenie je) ;-)

Przebicie gdzieś na kablach i nie daje pełnego napięcia na silnik.

Złe wypodkładkowanie zębatek, jestem co do tego najbardziej przekonany.

Powinno pomóc.

Link to post
Share on other sites

weź pożycz od kogoś baterię zwiększym woltażem wtedy tego nie powinno być.

Podkładkowanie nie ma roli w tym przypadku.

Z moich obserwacji nie raz wynika że replikę trzeba "rozbujać" na większych obrotach by potem dobrze działała.

Link to post
Share on other sites

Dlaczego nie podkładkowanie? Zbyt ciasno - większy opór - większy pobór mocy - bateria wella nie daje rady, aczkolwiek skoro przeleciało 4000 kulek to faktycznie może wystarczy przestrzelić na 9.6. Mam złe doświadczenia z chińskimi ładowarkami, może po prostu popsuła sie na początku drugiego ładowania. Ja kiedyś na allegro kupiłem taką ładowarkę, po 2 ładowaniach się sfajczyła.

Link to post
Share on other sites

Dlaczego nie? Otóż zapewne jak składał zostawił takie same podkładkowanie jak wcześniej (tak zakładam) i jeśli wystrzelił 4k kulek wcześniej to nie powinno być teraz problemu. Poza tym gdyby było złe podkładkowanie i duży opór to by w ogóle nie ruszyło.

Link to post
Share on other sites
Czy przed zamknieciem GB zebatke tlokowa ustawil na godzine 13 pierwszym zebem (Bolcem) ?

 

A co to za różnica czy ustawił na godzinę 13 czy godzinę 18:43 ?

Ustawienie zębatki tłokowej niema znaczenia.

Ważne jest to żeby bolec nie zahaczał o Tappet Plate ani zęby o tłok.

Edited by MaxXxi47
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam po małej przerwie...

 

A więc... Po ponownym rozebraniu gearboxa na części i złożeniu ze wszystkimi podpowiedziami nadal nie działa... ten sam problem co wtedy.

 

Szczerze to już nie mam do niego siły. Może któryś z was zna dobry "serwis" ASG?

 

Jestem gotowy wymienić większość bebechów jeśli zajdzie taka potrzeba... :/

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...