Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Dla mnie metal może oznaczać bardzo wiele.

Zęby mogą być ze stali, aluminium, miedzi, tytanu itp itd... a zawsze będą metalowe prawda ? Dlatego spodziewać się można wszystkiego.

 

Nie rzucał bym na wiatr stwierdzeń, że te tłoki będą słabe bo spece na pewno nie sprowadziłyby jakiegoś gówna.

Edited by misza128
Link to post
Share on other sites

Próżno dyskutować, póki kilka osób nie kupi. Na początek można wstawić do snajperki i zobaczyć, czy wytrzyma duże obciążenia i do M249 i zobaczyć, czy wytrzyma ROF.

 

Spytam SpecSHopBoysó, czy by mi go nie dali na przetest do P90, jako niedrogą alternatywę dla dobrych tłoków, w giwerach z dużym ROF. Stockowy TM dość szybko mi się wyrabia (choć strzela dalej :) ).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Nie rzucał bym na wiatr stwierdzeń, że te tłoki będą słabe bo spece na pewno nie sprowadziłyby jakiegoś gówna.

Polemizował bym.

 

Tłok po opisie i rzuceniu okiem wygląda........jak normalny tłok :F

 

Alu pomalowane na zielono :)

 

Tłok z zębami krytymi tytanem i alu jako reszta to by było super rozwiązanie.

Link to post
Share on other sites

Zastanawia mnie jak gruba jest warstwa rzekomego tytanu na zębach deep fire... 0,1mm... więcej? Takie coś to szczerze mówiąc gówno daje (taki kit, żeby tłok wydał się innowacyjny, super mocny, profesjonalny etc.). Stal jest przecież tak dobrym i wytrzymałym surowcem, że jakieś tam sprężynki ASG nie stanowią większego obciążenia (ale tu temat schodzi na "UKŁAD W ŚWIECIE ASG"). Prawde mówiąc PCW z którego zrobione są rury kanalizacyjne jest z pewnością dużo wytrzymalsze niż np. skielety gearboxów z metalu-ASG.

Edited by misiek009
Link to post
Share on other sites

No, ja moim prywatnym zdaniem to Spece ściągają po prostu to co jest, a potem się zobaczy ;), często mają wersje testowe itp. i tyle.

 

@MArcinek (widzę, że wróciłeś z wakacji ;) ) - tłok jak tłok, ale zauważ, że za 65 zeta i zęby wymienne. A DF za 120. Tak jak wyżej pisałem, to przyjemne rozwiązanie do np. M249 i wszędzie tam gdzie tłoki idą jak woda.

Link to post
Share on other sites

Heh, to mogłeś wymianiac tłok na czas tak jak mój kolega rozbiera komórke na czas :-L.

 

Tłok w karabinie działa dobrze, co prawda dysza nienadąża i czasami trace dużo powietrza przy strzale i kulka spada po 20 metrach, ale na tłok nie narzekam. Mam w gearboxie M120, głowice tłoka, tłok i cylinder JBU. Czas pokarze czy się opłacało.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...