Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5 SD5 - dobry upgrade - pomocy!


Recommended Posts

Witam,

mam takie pytanie. Jak dobrze dobrac elementy do broni MP5 SD5 ze stajni Classic Army tak, aby poprawic osiagi do (max) 360 Fps na kulkach 0,23g, a przy tym nie podglaszajac pracy broni?!

 

Moje planowane zakupy:

*Silnik (moj z CA sie zepsul)

*Zestaw cylindra

*Lufa precyzyjna

*Lepsza sprezyna

 

Doradzono mi, abym kupil zestaw Bore Up. Bo z lufa precyzyjna zyskam jakies 30fps. Tylko boje sie, ze on zwiekszy dzwiek mojej broni:(. Pozniej, przeczytalem na asgshop.pl, ze jest zestaw cylindra NB (systema) ktory zmniejsza naprezenia w GB i znacznie wycisza prace broni ( http://asgshop.pl/produkt.php?id=242 ) - ale czy bede mial jakies korzysci przy tym zestawie na fps'ach?! Jesli rozwiaze problem z zestawem cylindra, to jaka sprezyne dobrac tak, aby byly lepsze osiagi i cicha praca...! Poradzono mi zeby kupic 150 PDI, tylko czy to nie bedzie za glosno? Czy nie bedzie za duzo na moj GB?!

 

W sprawie silnika, zepsul sie wirnik w srodku.. Chodzi o to, ze jak podlacze do baterii i uruchamiam spustem, pokreci sie ze dwa, trzy razy (wolno) i przestaje sie krecic... Boje sie, ze to moze byc wina zebatek.. Czy w tym przypadku tez powinienem zmienic zebatki dla bezpieczenstwa swojej broni? Czy awaria mojego silnika moze byc zlym stanem okablowania (czytalem gdzies na tym forum, ze silnik na zewnatrz broni pracowal dobrze, gdy podlaczono wewnatrz nie strzelalo, zmieniono okablowanie i wszystko wrocilo do normy..) - czy w takim razie musze kupic okablowanie?! (przyznaje, ze moje kabelki widac, ze sa troche przytarte..)

 

Prosze o pomoc w sprawie upgrade'u, naprawde mam wielki problem... Prosze jeszcze o JASNE TLUMACZENIE co na co wplywa, co sie zmieni jesli wsadzimy to, a co sie zmieni jesli wsadzimy tamto...!!

 

PS. Kupilem uzywana bron, ktora byla uzytkowana przez poprzedniego wlasciciela okolo rok czasu.. Chce ja doprowadzic do takiego stanu, w ktorym naprawde bede z niej zadowolony! Przepraszam, jesli pytania sie powtarzaja, szukalem nie znalazlem...:/ Zalezy mi tez na b. precyzyjne i dobrze opisane odpowiedzi...!

 

ZALEZY MI NA LEPSZYCH OSIAGACH, SKUPIENIU STRZALU, CICHEJ PRACY BRONI, BEZPIECZENSTWIE PRACY MOJEGO SILNIKA (nie chce wymieniac silnika co jakis czas...)

 

PROSZE PILNIE O POMOC I Z GORY DZIEKUJE!!!

 

Pozdrawiam,

DanielGhost!

Edited by danielghost
Link to post
Share on other sites

Jeżeli zależy Ci na wyciszeniu to bierz ten zestaw NB (ale tylko dlatego, że wychodzi taniej niż za głowice, dyszę i cylinder kupowane osobno ;)).

 

Do lufy dołóż jeszcze gumkę HU silikonową (polecam Guardera).

 

Co do sprężyny to weź 130PDI, ja w MP5 na tej sprężynie miałem 370FPS na kulkach 0,2g.

Link to post
Share on other sites

Olo - Na 130 PDI 370 FPS??? Respect!

 

Daniel Ghost - Na 130stce pdi uzyskasz ze 330FPS (no chyba że złożysz to tak perfekcyjnie jak OLO).

 

Ja bym ci doradził wziąć zestaw Bore Up Classic Army (nie wiem gdzie ty słyszałeś o hałaśliwości borków! Przecierz ich głowice są zaprojektowane tak by maksymalnie wyciszyć i zamortyzować uderzenie tłoka) i 130 PDI. Przy dobrym złożeniu będzie z 360FPS...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...