Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

problem z tlokiem do l85a2 Prosze o pomoc


Recommended Posts

Podczas ostatniej strzelanki poszly mi zeby w tloku.Chcialbym sie dowiedziec od jakich modeli replik tloki pasuja.Slyszalem ze podobno tkie same jak do sr-25,czy to prawda?Jesli nie to jakie modele maja takie tloki.Najbardziej pasowaly by mi informacje na temat tlokow aluminiowych bo sa najwytrzymalsze.Czekam na odpowiedzi

Link to post
Share on other sites

hmm nie znalazłem niczego takiego jak tłok do L85a2 . Podejżewam,ze tam wchodzi standardowy tłok. Jesl ijest to standardowy , to weź tłok Deep Fire z wszystkimi zębami stalowymi :) Teoretycznie "najlepszy" tłok na rynku.

Edited by Diablo
Link to post
Share on other sites

Tak więc masz 3 tłoki do wyboru w polskich sklepach:

 

http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=1632 - wzmocniony tłok CA z 18 zębami, takowy posiadam, narazie się trzyma (mi też poszedł standardowy 8) )

 

http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=1437 - wzmocniony tłok G&P razem z głowicą tłoka, według niektótych zrobiony z jakby plasteliny :-F

 

3 opcja to zakup tłok oryginalnego gwarancyjnego, który SpecShop zakłada w ramach gwarancji, jest mozliwość jego zakupu za 85 zł (nie ma go na stronie sklepu)

 

 

Na koniec polecam założenie sprężyny m120 do Eli. Najlepsze jest to, że nasze zęby na tłoku zużywają się podczas powrotu tłoka, a nie podczas naciągu. Wstawienie mocniejszej spręzyny, według Arnie's, niweluje ten problem.

 

Mam nadzieję, że troche uprościłem sprawę wyboru ;-) :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...