Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mb03 od krakmana a tuning?


Recommended Posts

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=711

 

na wstepie zaznacze: wiem ze to nie jest SNAJPERKA a zwykly szit, wiec nie najezdzac na mnie, bo wiem ze to nie jest porzadna replika.

 

A jednak, czy istnieje mozliwosc tuningu jej? probowal juz ktos? jakie czesci od innych replik by pasowaly?

Prosil bym, nawet tych ktorzy jej nie posiadaja, ale sa pewni iz dane czesci beda pasowac, o podanie KONKRETNEGO SPISU CZESCI, WRAZ Z LINKAMI, dzieki ktorym poprawily by sie osiagi tej repliki

Edited by 4dvent
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

@bobek28:

Daj koledze link do gumki sylikonowej pasującej do tego czegoś.

 

Jakaś tam możliwośc tuningu istnieje ( ja samodzielnie upgrade'uję moje MP001 - praktycznie to samo tylko inna średnica cylindra ). Na części LayLaxa mnie nie stać, na jakieś wzmocnione zestawy też niebardzo... Powiem że części od VSR pasują, więc jeśli masz kasę to na początek seary DF ( ok 110zł na Asgshopie ) a potem sprezynę i tłok.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Nie ma to jak błyskawiczna odpowiedź nie? :D

 

 

oj tam ;)

 

ale jak sprawdzałem to są takie same jak w vsr pasuje gumka , lufa prec , tłok , spring , prowadnica , cylindra nie sprawdzałem xD

 

ale do stockowych części można normalnie wstawić springa od vsr ;P

 

 

ja mam pytanie czy wstawiał ktoś do mb03 springa tego co krakmani sprzedawali ? 500fps ?

seary wytrzymały ?

Edited by Bienia
Link to post
Share on other sites

Hmm, właśnie czy do MB03 pasują springi od VSR10? Jedni piszą, że tak inni że nie.. to w końcu może ktoś to potwierdzić?

Czyli mam rozumieć, ze MB03 jest w przeciwieństwie do MP001 kompatybilne częściami z VSR10?

Edited by elektro
Link to post
Share on other sites

Hmm, właśnie czy do MB03 pasują springi od VSR10? Jedni piszą, że tak inni że nie.. to w końcu może ktoś to potwierdzić?

Czyli mam rozumieć, ze MB03 jest w przeciwieństwie do MP001 kompatybilne częściami z VSR10?

 

pasują z vsr do mb03 nie wiem jak z mb03 do vsr ale w swoim mb miałem springi od vsr - 120 i 130

jednach od tych 2 stokowa jest znacznie mocniejsza

a części są kompatybilne

Edited by Bienia
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...