Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bienia

Użytkownik
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,052 profile views
 1. Siemka. Mam pewną sprawę związana z ascu. Wczoraj wstawiłem do repliki układzik i zauważyłem ze reakcją i szybkostrzelność wzrosły jednak zmienił sie dźwięk silnika na bardziej piskliwy. Dodam że nie zmieniłem podkładkowania ani innych podzespołów. Czy to normalne? Replika brzmi jak w tym filmiku
 2. Bienia

  Specna Arms - EDGE

  Pojawił sie inny problem a mianowicie grzeją sie styki łączące mosfet z kablami tymi, które wychodzą z repliki. Wykonałem podkładkowanie i kultra pracy jest zadowalająca jednak czy możliwe ze owe grzanie sie nie jest spowodowane zbyt mocno sciśnietymi zębatkami? Czy moze kable są po prostu wątpliwej jakości?
 3. Bienia

  Specna Arms - EDGE

  Wymieniłem w emeczce zębatki na high speedowe, co dziwne problem z mosfetem zniknął. Nie przerywa ani na springu 90 ani na 120.
 4. Bienia

  Specna Arms - EDGE

  Fabrycznie do kolby.
 5. Bienia

  Specna Arms - EDGE

  Witam. Mam pewien problem z edgem a mianowicie kiedy strzelam na sucho bez kulek singlem jest wszystko ok jednak, gdy powtarzam czynność z kulkami mosfet czasami odcina zasilanie czy to normalne? Batka to lipo 11.1 25c. Sprawdzałem na springach stokowych jak i na jakiejś randomowej 120 a efekt ten sam. pzdr
 6. Przeglądałem temat o tej replice na zagranicznym forum i jakiś gościu rozłożył ją i porobił zdjęcia. Z tego co wyczytałem i widziałem to w stocku mamy coś ala zt od pdi. Komora to również kopia tej od pdi. Do cylindra pasuje idealnie tłok od vsr. Czyli obiecująco. Ogólnie replika wyglada na rebrand tej od S&T powstałej we współpracy z PDI.
 7. Potwierdzam. Mocowanie części do której przykręcamy rączke przeładowania bardzoo kruche... Jak dla mnie odrazu do wymiany.
 8. U mnie ramie aursoftpro siedzi bez piłowania. Reglacja działa jak należy z gumką od AA swoją drogą mam w domu 3 gumki od nich i tylko jedna siedzi ciasno i trzyma szczelnie za to dwie maja duży luz na promyku. Problem z dociskiem pojawia się w moim przypadku przy gumce meaple leaf tak jakakolwiek regulacja nie istnieje. Delikatny ruch docisku i blokuje kulke w komorze.
 9. Bienia

  Snajperskie Kulki

  Mam na u siebie pake blasterow 0,43 (czarne)- lataja jak chcą i w którą strone chcą. Nie polecam stanowczo. Postrzelałem trochę z madbulli 0,36 tych biaych pakowanych po 2000szt. Kulki lecą jak po sznurku póki co jestem zadowolony.
 10. Dokładnie u mnie też była sklejona jakimś czerwonym ''klejem''.
 11. Cm701 to kopia vsr. U mnie wszystkie części podeszły(cylinder,zt,lufa,gumka). Może im się pomyliło z cm702 bo to replika M24 w innym standardzie niż vsr.
 12. Mam problem. Od jakegoś czasu replika strasznie znosi kulki w prawo... Nie mogę dojść od czego to. Zmieniłem lufe z ultimate na promyka po czym wymieniłem gumkę na nową aa i jest to samo. Znosi je dosyć mocno czy to z dociskiem hu czy bez(stockowy docisk) ale teraz testuje ten od aspro i jest to samo... Możliwa jest wina komory? Dodam że wcześniej tego nie było. Kulki - guarder 0,36, resztkli gfc 0,45, blaster devil 0,43. Na wszystkich sytuacja się powtarza.
 13. Miałem cyme,bara,mb03 i moim zdaniem łoże bara wypada najlepiej. Cyma ma matowe jednak szybko się wyciera i świeci się jak ''psu jajca'', mb03 odrazu po wyjęciu z pudła ma tandetny połysk plastiku :icon_smile:. Nie wiem jak z vsr od tm jednak przeglądając od dłuższego czasu fora, foty widać że łoże również się świeci po wytarciu. Bar ma fajną fakture jednak kiedy guma zaczytna odchodzić od plastikowego łoża to już nie wygląda tak kolorowo, pod gumą siedzi plastik podobny do tego od mb03. Każde z tych które miałem miało tendencję do pękania w miejscu mocowania śruby na froncie repliki. Jednak j
 14. Spotkał się ktoś może z pęknięciem sprężynki odpowiadającej za powrót seara trzymającego tłok na swoje miejsce w zt od airsoftpro? Pisałem do deltashopu o zamiennki ale zero odpowiedzi od ponad tygodnia. Sam nie mam pomysłu od czego taką dopasować.
 15. Mam pytanie jaką ma średnicę zewnętrzna lufa srki- dokładnie ten odcinek na który wchodzi tłumik dźwięku?
×
×
 • Create New...