Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jak rozkręcić m14 agm?


Recommended Posts

ok znalazłem ale niestety tlko grzebanie w środku powiem od razu o co chodzi agm m14 wrócił z "serwisu" po "dokładkach" to lufa to łożyska to inne sprawy, biorę go w ręce a on "pływa" śrubki nie podokręcane i luzy straszne nie wiem gdzie można je zniwelować, mam też wrażenie że źle go osadzili w kolbie dlatego prosę o pomoc. Muszę nan nowo rozkręcić "body" i podokręcać tam gdzie się da w bebechy łap nie sadzam bo się nie znam zostawiam to "tylko dla orłów".

Link to post
Share on other sites

Jak zaczniesz pisać po ludzku to może otrzymasz odpowiedź.

 

Pelasiam ale zdesperowany jestem i bezsilny naprawdę proszę pomóżcie bo utknąłem, a za duże litery przepraszam to sie już więcej ni epowtórzy....

 

lufa z mechanizmem "chodzi " w kolbie w przód i w tył lekko, ale wyczuwalnie, mam prośbę czy da się to gdzieś dokręcić (jak tak to gdzie), czy dać sobie spokój.

Pozdrawiam z góry dzięki za pomoc

Link to post
Share on other sites

u mnie wystąpił ten sam problem a rozwiązanie to lateksowa rękawiczka jednorazowa kup parę rękawiczek utnij jeden palec i wsadź go w dolną część "nakładki"( nie wiem jak się to nazywa ale jest to część która się zaczyna przemieszczać jak odkręcisz śrubkę na atrapie rury gazowej) i w tą część która łapie body (górna część łapie pokrywę lufy i to wszystko usztywnia) wsadź ten palec prostopadle to linii góra-dół dopchnij "nakładkę" i wkręć śrubkę u mnie pomogło:)

Link to post
Share on other sites

Ja użyłem taśmy izolacyjnej, na początku na górnej powierzchni kolby nakleiłem kilka warstw ale selektor nie chciał wejść w kolbę (plastikowa dzwignia) wziąlem z tego już grubego kawałka odkroiłem paseki podkleiłem pod (element zamka gdzie numery normalnie się bije) włozyłem do kolby i git nie mam luzów! Ciężko wytłumaczyć pisząc najlepiej byłoby zrobić foty, ale najtrudniej dla mmnie było w ogóle go rozebrać :???: Pozdrawiam Rafał

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...