Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

konersja mk12 mod0 rifle


Recommended Posts

witam jestam na kupnie tego co w temacie (http://taiwangun.com/?str=product&prId=628), powiedzcie czy to fajnie działa razem, tzn czy po załozeniu nie ma jakis luzów itp. I jeszcze jedno ważne jak z jakoscią wykonania czy to sie nie rozwala, łamie, psuje itd? Jesli są jakies inne wady lub zalety , o których warto wiedziec, a o których nie wspomniałem dajcie znać. Z góry dzięki

Link to post
Share on other sites

Ja mam taką. Jest solidnie wykonana (cała z metalu, jednak najpierw trzeba się przyzwyczaić do metalowego chwytu). Nie ma żadnych luzów, jest wykonana bardzo dobrze. Ma tylko jedną wadę - gwinty w dolnym Risie, do których można przymocować np. dwójnóg SRC bez żadnych przejściówek są z innego materiału. I wszystko byłoby fajnie, gdyby nie fakt, że są one po prostu przyklejone do szyny od spodu. Ja zbyt mocno dokręciłem śrubę, klej puścił i gwint zaczął się luźno kręcić w szynie - straciłem przez to dwójnóg w lesie. Dlatego radziłbym zalać to jakimś mocniejszym klejem, ja przynajmniej tak zrobiłem i wszystko się trzyma.

 

A co do wyglądu wg mnie bez dodatkowej długiej szyny ( http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=1168 ) wygląda to tak sobie.

 

Tyle.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Jezeli chodzi o konwersje CA http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=1884 to wykonana jest przepieknie mam taka :-P włókno z którego jest wykonana daje wspaniałe efekty wizualne choć cały zestaw z szyna kosztuje sporo to jednak warto zainwestowac. A co do kompatybilności z replikami G&P to lepjej wypada niz z CA :wink: z tego wzglęndu ze rura gazowa w replikach CA nie istnieje i zeby ja zainstalowac trzeba wiercic otwór w body albo przypiłować kilka mm.

 

A czy ktos z was dyspokuje wersja z włókna szklanego?? Miałem ja w łapach ale wydaje mi sie taka dosc mało wytrzymala zeby nie powiedziec delikatna, moje wrażenie jest słuszne czy mozna w tą wersje inwestować bez obaw?

 

Bez obaw jest bardzo wytrzymale kilka krotnie maja SPR-a została zdeptana podczas nie jednej misji snajperskiej i wyszła bez szwanku :wink: .

 

 

Z włókna szklanego? Jak chwyt jest z niego to odradzam.Nieprzyjemne dla skóry i jak źle użytkowane(coś z włókna) to takie niteczki przeźroczyste włażą w ręce :.cry:

Potem się nieprzyjemnie wyjmuje

 

Nieprawda cały chwyt jest wypolerowany i przyjemny w dotyku nawet przy głębokich rysach nie wychodzą z niego zadne niteczki 8-).

 

Tak więc zdecydowanie polecam włókno szklane niz aluminium.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...