Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MK12 SPR Full Metal - BOYI


Recommended Posts

  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok, ale jak tłok się posypał, to widocznie on był najsłabszym ogniwem ;)

 

Kontynuując temat, oprócz zębatek mogą też posypać się łożyska, głowica tłoka i parę innych rzeczy...

A XYT wcale takie słabe nie są i zasadniczo na m120 chodzą.

Link to post
Share on other sites

Ok, ale jak tłok się posypał, to widocznie on był najsłabszym ogniwem ;)

 

Kontynuując temat, oprócz zębatek mogą też posypać się łożyska, głowica tłoka i parę innych rzeczy...

A XYT wcale takie słabe nie są i zasadniczo na m120 chodzą.

 

Głowica tłoka jest płaska (cicha), łożyska są plastikowe....

 

Te części prawie z reguły nigdy nie ulegają zepsuciu same od siebie. No chyba że po wystrzeleniu kosmicznej ilości kulek i długim okresie użytkowania. Ale to już się nazywa zużycie.

Link to post
Share on other sites

A ja myślałem, że to płaskie są głośniejsze...

 

Może i łożyska nie ulegają zniszczeniu ale za to głowica tłoka jak najbardziej. Nawet taka super i w ogóle z G&P mi pękła po 10k kulek na M110 i batce 9,6V. W końcu to głowica przyjmuje największe uderzenia. A przyznaje- auto nie oszczędzałem ;-)

Link to post
Share on other sites

Strzelając z semi głowica tłoka dłużej wytrzyma, i cała broń też? Bo zawsze jak się strzelam wolę mieć auto w razie jak ktoś z bliska wyskoczy, a jak kogoś zobaczę a on mnie nie to wtedy ustawiam na semi. Wolałbym się nie bawić w takie coś tylko cały czas z auto latać.

Link to post
Share on other sites

Oczywiście że dłużej bo jak by nie było strzelasz 1 raz a nie załóżmy że 7. W ciągu calej strzelanki tłok i reszta wykona swoją robotę np. 100 razy a na auto 700. Więc różnicę sam widzisz.

 

Hawk14- wszystko zależy od tego jak masz dopasowaną głowicę tłoka do głowicy cylindra. A niewykluczone, że przy mocnym tuningu nawet najlepsze się z nie wiadomo jakiego powodu posypią. Wszystko to w większej mierze loteria ale najczęściej padają zębatki, tłok i popychacz dyszy.

 

Oczywiście, że płaska jest głośniejsza. Przejęzyczyłem się.

Link to post
Share on other sites

tzn mi tłok nie pękł. pierw prowadnica sprężyny, a później przy zmianie zobaczyłem , że łożyskowanie od głowicy tłoka Elementa poszło to odesłałem (był świeży z serwisu) i wstawili ten tłok sami bo uznali , że nie chce im się przyjmować karabinu co tydzien :D

Link to post
Share on other sites
Głowica tłoka jest płaska (cicha), łożyska są plastikowe....

 

Te części prawie z reguły nigdy nie ulegają zepsuciu same od siebie. No chyba że po wystrzeleniu kosmicznej ilości kulek i długim okresie użytkowania. Ale to już się nazywa zużycie.

 

Jeszcze odnośnie łożysk - owszem, ulegają zepsuciu, te plastikowe przede wszystkim. Miałem taki przypadek w innej chińskiej replice.

Link to post
Share on other sites

Boyi na pewno robi low capy, bo z takiego strzelałem, są do nabycia na Gunfire tam też widziałem mid capy z G&P, nie wiem czy będą pasować. Na Zbrojowni widziałem mid capa ze Stara i napisali, że pasuje do replik JG, jeśli tak to również do Byoi.

Edited by Marwaw
Link to post
Share on other sites

Więc wspólnie doszliśmy do zgodnego wniosku, że nie ma mid-capów BOYi oraz JG ;) A to że jakiś mag pasuje do JG nie oznacza od razu że będzie do BOYi pasował - szczególnie że w tym ostatnim mamy metal body i komorę.

 

KRÓTKIE mid-capy można dostać GP oraz King Armsa (te ostatnie bodajże po 49 zł za krótkie, te są najtańsze). Alternatywą mogą być więc długie magi, postaram się sprawdzić realcapy stara w najbliższej przyszłości.

 

Będę próbował dziś z realcapem PJ - jest szary, więc fajnie wygląda, niestety z tworzywa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...