Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Upgrade S&W Sigma 40F BB CO2


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Mam te nzestaw tłumika + lufa i mogę powiedzieć, że jak dla mnie to ten sprzęt nie jest warty świeczki. Skupienie się w zasadzie nie zmienia, bez tłumika broń wygląda okropnie, a lufę łatwo uszkodzić, sam tłumik jest malutki (choć ładnie wykonany i wycisza strzał z krótką lufą). Poza tym wydaje (!) mi się, że tłumik obciąża lufę i nie pomaga mechanizmowi blow backu, czasem nawet powodując syfon (ale uwaga, kupiłem ten tłumik razem z używaną sigmą z magami w nienajlepszym stanie, więc to może nie być wina tłumika, ale n.p. zamka lub zaworu). Generalnie klimat tłumika jest fajny a świadomość posiadania czegoś dosyć rzadkiego cieszy. W razie pytań piszcie na gg;7297054, chętnie odpowiem lub wyślę zdjęcia. Pozdrawiam, Kajetan.

PS-Nie chwaląc się, kupiłem zestaw: 2 szkielety, 3 zamki metal (1 nowiutki), 2 zespoły spustowe, 2 zespoły uderzeniowe (1 bez zwalniacza kurka), 2 lufy krótkie, 1 długą, tłumik, 2 urządzenia powrotne (1 nówka) i 2 magazynki (czasem syfonują). W razie potrzeby mogę odsprzedać jakąś niepotrzebną mi część lub zamienić się na coś do sigmy. Mogę też pomóc w żlożeniu lub naprawie. Piszcie - 7297054

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...